uken
Open menu

zahist praktiki ov 01

 

На відділенні підприємництва, менеджменту та інформаційних технологій студенти випускної групи МТ9118 спеціальності 076 «Менеджмент» успішно захистили навчальну практику «Організація виробництва».

 

zahist praktiki ov 02

 

zahist praktiki ov 03

 

В період з 15 по 26 листопада студенти розробляли власний бізнес-проєкт розвитку аграрних підприємств, який містив організацію земельних відносин, галузей рослинництва та тваринництва, розвиток власного перероблення та збуту продукції, заходи щодо запобігання можливим ризикам, розрахунок фінансових результатів та ефективності аграрного бізнесу.

 

zahist praktiki ov 04

 

zahist praktiki ov 05

 

Кожен проєкт, представлений студентами, містив не тільки ґрунтовні розрахунки, схеми та діаграми, а також креативні та життєздатні бізнес-ідеї, які вони бажають втілювати в життя після закінчення коледжу саме в аграрній сфері.

 

zahist praktiki ov 06

 

zahist praktiki ov 07

 

Результати проведених розрахунків та власних досліджень студенти зможуть використати, як вихідні дані, при проходженні навчальних практик з торговельної діяльності, економіки та аналізу та фінансово-облікової практики, які відбудуться найближчим часом.

 

zahist praktiki ov 08

 

Керівник практики Ольга Рочняк

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal