uken
Open menu

np komputerna 01

 

З 13 по 24 грудня 2021 року на відділенні «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології» студенти 2 курсу групи ІС9120 спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» проходили навчальну практику «Комп’ютерна».

Під час проходження навчальної практики студенти закріпили навички роботи з пакетами офісних програм: MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Visio та інші. Студенти створювали та оформлювали документи, презентації, електронні таблиці та діаграми. Отримали навички роботи зі сканованими документами, а саме працювати зі сканером та програмою розпізнавання текстів.

 

np komputerna 02

 

Також велика увага була приділена роботі з хмарними сервісами від компанії Google. Студенти вчились ділитися документами, створювати спільні теки та працювати з онлайн-редакторами: текстовим, табличним, редактором презентацій та форм.

24 грудня 2021 року відбувся захист навчальної практики, під час якої студенти демонстрували власні роботи, звітували про обсяги виконання індивідуальних завдань, відповідали на питання членів комісії. Захист пройшов добре - всі студенти отримали оцінки з практики.

 

np komputerna 03

 

Керівник практики Олександра Пилєва

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal