uken
Open menu

nvp mt 01

 

Виробнича практика готує майбутніх фахівців до самостійного виконання обов’язків на першій посаді, де вони працюватимуть. Внесок молодих фахівців у практичну діяльність підприємств, установ, організацій відповідної галузі прямо залежить від їхньої підготовленості до роботи, теоретичного кругозору й практичних навичок.

Виробнича практика дає студенту можливість остаточно переконатися в правильності зробленого ним вибору. Під час її проходження він може перевірити свій професіоналізм. Звичайно, особливо важливих і відповідальних завдань молодий фахівець може й не отримати, але він цілком здатний працювати рядовим виконавцем і брати участь у вирішенні загальних виробничих завдань.

 

nvp mt 02

 

Студенти групи МТ9118 спеціальності 073 «Менеджмент» 28 грудня 2021 року були направлені на аграрні підприємства Херсонщини для проходження виробничої практики, з якими укладені договори на спільну діяльність.

Направлення на виробничу практику видали завідувач та методист навчально-виробничою практикою Юлія ТИЩЕНКО та Олена МІНДРОВСЬКА.

Загальний інструктаж по проходженню виробничої практики провели керівники практики від навчального закладу Тетяна ГАЙБУРА та Юлія ЖУКОВА.

 

nvp mt 03

 

Під час виробничої практики студенти повинні виконати практичні завдання, які вказані в розділах щоденника-звіту. При цьому студент-практикант повинен відповісти на поставлені питання, заповнити таблиці, відповідну первинну документацію, взяти особисту участь у виконанні цих робіт, описати свої пропозиції у звітах.

За результатами виробничої практики в навчальному закладі буде проводитися конференція за участю студентів, викладачів і керівників практики від підприємств.

Циклова комісія економічних дисциплін бажає студентам успішно пройти виробничу практику. Узагальнити та удосконалити професійні знання і практичні навички, які одержали в процесі навчання в коледжі.

Керівник практики Юлія ЖУКОВА

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal