uken
Open menu

Новини відділення «Право та землеустрій»

 zahist pz 01

 

Студенти четвертого курсу спеціальності 081 Право в повному складі дійшли до очікуваного та зворушливого етапу навчання.

З 22 по 29 червня 2021 року під головуванням Ковальчук Ірини Миколаївни – кандидата юридичних наук, адвоката, члена Спілки адвокатів України пройшла Державна атестація випускників спеціальності 081 «Право».

zahist zv 01

 

Саме цими довгоочікуваними словами 24 червня завершився завершальний етап дипломного проєктування випускників-землевпорядників 2021 року.

konkurs yurist 01

 

Юрист - це професіонал, який стоїть на сторожі закону. Відмінно розбираючись в правовій документації, він захищає інтереси громадян, які звернулися до нього за допомогою.

Саме під цим гаслом в коледжі відповідно до чинного Положення, 18.06.2021 року відбувся конкурс фахової майстерності «Кращий юрист» зі спеціальності 081 «Право».

den evropi 01

Щорічно в Україні у третю суботу травня відзначається День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

27 травня 2021 в коледжі відбувся інформаційний виховний захід присвячений святкуванню Дня Європи, в якому взяти участь студенти та викладачі спеціальності 081 Право.

zv pereddiplom 01

Завершилась виробнича переддипломна практика здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» 4 курсу навчання. 14 квітня 2021 р. під гаслом «Стань землевпорядником – будуй своє майбутнє» відбулась конференція за підсумками проходження виробничої переддипломної практики.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal