uken
Open menu

 zahist pz 01

 

Студенти четвертого курсу спеціальності 081 Право в повному складі дійшли до очікуваного та зворушливого етапу навчання.

З 22 по 29 червня 2021 року під головуванням Ковальчук Ірини Миколаївни – кандидата юридичних наук, адвоката, члена Спілки адвокатів України пройшла Державна атестація випускників спеціальності 081 «Право».

 

zahist pz 01

 

Студенти склали три Державні екзамени з наступних дисциплін: «Теорія держави і права», «Кримінальне право», «Цивільне та сімейне право». Середній показник успішності та якості за результатами трьох екзаменів склав, відповідно: 100% та 62,2%, середній бал – 3,9.

 

zahist pz 01

 

zahist pz 01

 

Комісією було відмічено належну підготовку майбутніх юристів. На особливу увагу заслуговують відповіді студентів Микити Митро, Дар’ї Свиридовської та Владислава Кириченка, які продемонстрували високий рівень теоретичних знань та навички практичного застосування нормативного матеріалу при розв’язанні ситуаційних задач.

 

zahist pz 01

 

zahist pz 01

 

Вітаємо наших випускників з проходженням останнього етапу навчання в коледжі, та сподіваємося що вони стануть конкурентоздатними спеціалістами у сфері юриспруденції.

 

zahist pz 01

 

Голова циклової комісії юридичних дисциплін Неллі Ніколова

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal