uken
Open menu

nigilism 01

 

7 жовтня 2021 року проведений круглий стіл з правової тематики: «Правовий нігілізм – як руйнівне явище в суспільстві та правові засоби боротьби з ним», учасниками якого стали працівники коледжу.

 

nigilism 02

 

В рамках проведення правової роботи викладачі юридичних дисциплін Юлія Тищенко та Олена Вітовщик ознайомили присутніх з такими правовими поняттями як «нігілізм», «правовий нігілізм», «зловживання суб’єктивним правом».

Присутні обговорили актуальні проблеми вільного користування суб’єктивними правами. За допомогою дискусії намагалися знайти способи подолання правового нігілізму на рівні трудового колективу.

 

nigilism 03

 

Проведення анкетування учасників, які мали змогу виразити свою позицію щодо правової культури, показало наступні результати:

1. Юридично освіченими людьми себе вважають - 43% опитуваних.

2. На формування поглядів щодо дотримання законодавства впливає:
- закон – 71,4%;
- соціальні мережі, ЗМІ – 28,6%.

3. На питання: «Чи порушуєте Ви права інших людей?» відповіли:
- я поважаю закон та права інших людей – 71,4%;
- звісно, адже мої права також порушуються – 14,3%;
- дуже рідко, коли думаю, що ніхто не помітить – 14,3%.

 

nigilism 04

 

Серед пропозицій щодо способів подолання правового нігілізму та зловживання правом, присутні відзначили, що необхідно посилити вплив профспілки на врегулювання трудових відносин, підвищувати рівень правової культури працівників шляхом проведення правоосвітніх заходів.

Юлія Тищенко, Олена Вітовщик

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal