uken
Open menu

tijden pr zv 01

 

З 4 по 8 жовтня 2021 року у коледжі пройшов тиждень циклової комісії юридичних та землевпорядних дисциплін під гаслом – «Молодь обирає здоровий спосіб життя».

Викладачі циклової комісії підготували цікаві заходи, метою яких було виховання у студентів дбайливого ставлення до свого здоров’я, поваги до законів, почуття обов’язку перед суспільством та перед самим собою, формування у студентів прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей та орієнтації на здоровий спосіб життя виховання толерантного ставлення один до одного.

 

tijden pr zv 02

 

На жаль, посилення карантинних заходів внесли деякі корективи до плану проведення тижня циклової комісії. Конференція за наслідками проходження виробничої технологічної практики «Сучасні технології землеустрою» була проведена у режимі онлайн, а туристичний похід довелося скасовувати.

 

tijden pr zv 04

 

На завершення, підбили підсумки тижня циклової комісії та розглянуто можливості на майбутнє. Тиждень пройшов насичено та цікаво як для студентів, так і для викладачів.

 

tijden pr zv 03

 

Вітаємо викладачів-юристів та студентів спеціальності 081 Право з професійним святом!

Голова циклової комісії Неллі Ніколова

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal