uken
Open menu

vihovna robota pz 01

Дистанційне навчання вимагає від викладача опанувати нові платформи для підтримання зв’язку зі студентами та донесення інформації на відстані, з обмеженими можливостями спілкування.

Ми, як викладачі, хочемо аби з першого разу вдалося все ідеально, а тому варто враховувати, що студенти можуть стати помічниками, адже у співпраці іноді створюється новий цікавий продукт. Так, можливо вони не завжди умотивовані і працюють не так завзято, як би нам хотілось. Але зацікавивши студента можна бачити, що до роботи долучаються навіть ті, хто себе не проявляв.

Для роботи дистанційно можна користуватись різними інструментами, які знайомі і давно освоєні, але цього буде замало. Для зацікавлення студентства просто вкрай необхідно опановувати нові платформи та програми.

vihovna robota pz 02

Для викладу навчального матеріалу та контролю знань використовую «Освітньо-інформаційний портал ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ», де можу викладати лекції, створювати посилання, вести контроль роботи та що важливо оцінювати знання. Але цього замало для оперативного обміну інформацією її миттєвого обговорення та прийняття рішень, для цього можна використовувати різні засоби комунікацій Viber, Telegram та інше. Це дійсно зручно, але не достатньо. Для розширення можливостей комунікацій та подачі матеріалу можна використовувати додаток Googl Classroom.

vihovna robota pz 03

Так, для занять усі ці формати підходять, але як бути з виховною роботою та можливістю донести інформацію з певним посилом і не змушувати працювати та обговорювати, а сприяти цьому.

Ми зі студентами групи ПЗ9118, використовуючи додаток Classroom, дотримуємось плану виховної роботи, але формат завдань змінено:
1. Замість пропонувати завдання типу реферату, можна зняти відео на певну тему чи зробити фото-колаж, хмари слів або такі популярні меми. Для цього студенту достатньо мати телефон і доступ до Інтернету;
2. Не змушуючи давати відповіді на питання та тести, можна запропонувати створити свої питання до певної теми, яка студенту цікава та є актуальною;
3. Студенту можна запропонувати додавати свій матеріал до теми. Це може бути інформація з різних джерел з посиланням, тим самим можна дізнатись які сайти використовуються при навчанні чи просто цікавлять. І в процесі обговорення матеріалу направити увагу студента на альтернативне джерело або на більш захищенні сайти з перевіреною інформацією;
4. Можна додати посилання на цікаві сайти, он-лайн музеї, картинні галереї, які можуть зацікавити студентів.

На карантині студенти групи ПЗ9118 проводять час продуктивно та з користю і долучають батьків.

Хочеться відмітити різні форми участі студентів у обговореннях: відео, презентації, реферати, фото та жваве коментування цікавих тем, роботу над індивідуальними проектами.

Викладач вищої категорії спеціальності «Право» Верещак С.С.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal