uken
Open menu

З 2005 року на базі відділення «Правознавство» діє Студентський інформаційно-консультативний центр з юридичних питань «Гаряча лінія», першими керівниками якого були Бобков В.В. та Тищенко Ю.В., в якому у вільний від навчання час працюють студенти –правознавці.

Метою створення цього центру є можливість отримання практичних навичок студентами і надання якісної безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.

За допомогою і під наглядом викладачів спеціальних дисциплін студенти складають процесуальні документи: претензійні листи, позовні заяви до суду; скарги до керівників комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування.

Студенти вчаться працювати самостійно, брати відповідальність за свої дії, що так знадобиться їм у «дорослому» житті.

Студенти-консультанти мають тісний зв’язок з місцевими органами виконавчої влади. Так, в цьому напрямку вони постійно співпрацюють з громадською приймальнею.

Ефективною формою здобуття практичних навичок є співпраця з навчальними закладами міста, а саме – проведення правових лекторіїв з тематик, які є актуальними для молоді: «Особливості адміністративної і кримінальної відповідальності неповнолітніх», «Захист прав споживачів» і т.п.

І як результат – консультанти отримують практичний досвід, ще будучи студентами, а досвід спілкування й роботи з людьми є для них безцінним.

Для тих, хто вирішив присвятити своє життя служінню справедливості, в нашому навчальному закладі створено всі умови як для теоретичного, так і для практичного навчання. Після складання випускних кваліфікаційних іспитів наші випускники готові працювати в різних галузях народного господарства, промисловості, в державних структурах.