uken
Open menu

covid 01

 

22 вересня 2022 року завідувач здоровпункту Кропивницького фахового аграрного коледжу Надія МАМШЕВА провела роз'яснювальну роботу з працівниками ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного» щодо організації протиепідемічних заходів в коледжі та укриттях з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID- 19.

den miru

 

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню.

olimpicyci 03

 

Традиційно новий навчальний рік починається з Олімпійського тижня. В рамках цього заходу, були проведені олімпійські уроки.

pedrada 31 08 2022 001 

 

31 серпня 2022 року відбулося перше у 2022-2023 н.р. засідання педагогічної ради коледжу. Враховуючи реалії сьогодення, засідання відбулося в дистанційному режимі.

Директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК привітав педагогічний колектив з початком нового навчального року та повідомив про кадрові зміни. Зокрема, заступник директора з виховної роботи Надія ПОТАПОВА перейшла на посаду викладача. Директор коледжу подякував Надії Олександрівні за багаторічну плідну працю, заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова зачитала поздоровлення, в якому згадала найкращі досягнення та побажала Надії Олександрівні подальших успіхів в роботі на посаді викладача. На посаду заступника директора з виховної роботи призначена Олена ВІТОВЩИК.

aktivna shkola 01

 

17-18 серпня 2022 року в рамках Міжнародної серпневої педагогічної науково-практичної конференції «Освіта, освітяни – незламні у війні» відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Активна школа – здорова Україна».

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal