uken
Open menu

pedrada 20 01 01

 

20 січня 2022 року відбулося чергове засідання педагогічної ради коледжу. На початку засідання директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК інформував членів педагогічної ради про стан фінансового забезпечення роботи закладу освіти.

chedruvanna 01

 

Новорічні та різдвяні свята з давніх часів супроводжуються різними веселими традиціями. Діти й дорослі колядують, щедрують і посівають (засівають).

zbori kolektivu 02

 

28 грудня 2021 року в малій актовій залі коледжу відбулися збори трудового колективу Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».

pedrada 01

 

29 грудня 2021 року відбулося засідання педагогічної ради коледжу. В порядку денному першим питанням був звіт завідувачів відділення про результати зимової екзаменаційної сесії 2021-2022 н.р.

nvp mt 01

 

Виробнича практика готує майбутніх фахівців до самостійного виконання обов’язків на першій посаді, де вони працюватимуть. Внесок молодих фахівців у практичну діяльність підприємств, установ, організацій відповідної галузі прямо залежить від їхньої підготовленості до роботи, теоретичного кругозору й практичних навичок.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal