Обласне методичне об`єднання викладачів української мови і літератури

Опубліковано: Середа, 28 квітня 2021

mo ukr 02

27 квітня 2021 року на базі Бериславського педагогічного коледжу ім. В. Ф. Беньковського Херсонського державного університету відбулося засідання Обласного методичного об`єднання викладачів української мови і літератури в дистанційному режимі на платформі Skype. Проводила засідання голова ОМО Тетяна Шабанова.

Цьогоріч засідання ОМО проводилося у формі конференції-захисту студентських робіт, присвячених 150-річному ювілею від дня народження Лесі Українки.

mo ukr 02

Студентка групи МПД9120 Олександра Царук гідно презентувала тему «Навіяне музикою: екфразис у творах Лесі Українки». Олександра розглянула творчість поетеси у новому аспекті: інтерсеміотичний зв`язок різних видів мистецтв.

Викладачі української мови і літератури
Оксана Косінова, Олена Спічак

Перегляди: 117

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya