uken
Open menu

den pmati 01

Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу – Друга світова війна. Неможливо забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Воєнне лихоліття не оминуло жодної української сім’ї.

den pmati 01

Студенти гуртожитку долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення й 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 05.05.2021 року було проведено усний журнал: «День Перемоги – день пам'яті й прощення», під час якого діти згадали сумні події Другої світової війни та подвиги українського народу в ті страшні роки. Хвилиною мовчання студенти вшанували пам’ять мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях.

den pmati 01

Ми, молоде покоління, повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатили наші батьки й діди за звільнення України від нацистських загарбників. Ми маємо зробити все необхідне, щоб подібне лихо ніколи не повторилося.

den pmati 01

Вихователі гуртожитку Серебрякова З.А., Пономаренко Л.П.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal