uken
Open menu

 mo matematika 01

Відповідно до плану роботи методичних об’єднань фахової передвищої освіти Херсонської області у 2020-2021 н.р., 6 травня 2021 року на базі ВСП «Новокаховський політехнічний фаховий коледж державного університету «Одеська політехніка» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики в дистанційному режимі на платформі Skype. В роботі засідання взяли участь викладачі математики агроколеджу Ірина Писаренко і Віолета Поліхронова.

mo matematika 01

Порядок денний засідання включав наступні питання:
1. Конкурс-захист творчих робіт з математики «Прикладна спрямованість математики очима студентів».
2. Методичні проблеми викладання математики (підготовка до ЗНО 2021 року з математики) у закладах фахової передвищої освіти Херсонської області (обмін досвідом).
3. Розгляд методичних розробок викладачів обласного об’єднання та надання рецензій та рекомендацій до друку.
4. Планування роботи ОМО на наступний 2021-2022 навчальний рік.

mo matematika 01

На засіданні були розглянуті результати конкурсу-захисту творчих робіт з математики «Прикладна спрямованість математики очима студентів». Голова ОМО викладачів математики Людмила Опята повідомила, що 6 закладів фахової передвищої освіти Херсонської області надіслали роботи свої студентів для участі в конкурсі. Наш коледж представляв студент першого курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Костянтин Ямщиков з роботою «Математика в інформаційному суспільстві» (керівники Писаренко І.І., Поліхронова В.В.), в якій було досліджене питання оптимального розміщення Wi-Fi роутерів для забезпечення якісного сигналу Інтернет-зв’язку в приміщеннях навчальних корпусів агроколеджу.

mo matematika 01

Викладачі математики поділились досвідом розв'язання методичних проблем викладання математики, зокрема при підготовці до проходження здобувачами освіти зовнішнього незалежного оцінювання в умовах дистанційного та змішаного навчання.

Засідання методичного об’єднання пройшло у діловій атмосфері. Були обговорені плани на наступний навчальний рік.

mo matematika 01

Голова ОМО викладачів математики Людмила Опята подякувала студентам та їх керівникам за участь у конкурсі та роботі методичного об’єднання.

Ірина Писаренко, Віолета Поліхронова

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal