uken
Open menu

festival metod 06 01

Сучасний здобувач освіти вже не той студент, який був десять років тому. Сучасний здобувач освіти – представник покоління Z з кліповим мисленням, який зовсім інакше сприймає інформацію та вчиться. З метою розвитку цифрової компетентності, удосконалення форм і методів роботи викладача 27.05.2021 був проведений воркшоп «Діджиталізація самостійної роботи студентів в умовах змішаної форми навчання».

Спікерами виступили викладачі економічних дисциплін Олена Тайлакова та Юлія Жукова.

festival metod 06 01

Олена Тайлакова ознайомила педагогів із базою інтерактивних вправ LearningApps, алгоритмом реєстрації власного акаунту, редагування, зберігання розроблених кросвордів.

festival metod 06 01

festival metod 06 01

Теорія подавалась у «фоновому режимі» і тут же застосовувалась на практиці. Такий вид навчання надихнув учасників воркшопу. Дозволив їм повірити у власні сили й продовжити самовдосконалення у ході інтенсивної роботи над створенням тематичного кросворда.

festival metod 06 01

Викладач Юлія Жукова ознайомила викладачів з безпаперовим способом створення тестових завдань. Розповіла про можливості використання в освітньому процесі додатку Google Forms. За його допомогою можна легко та швидко планувати заходи, складати анкети, проводити різноманітні опитування, робити аналіз та перегляд відповідей.

festival metod 06 01

festival metod 06 01

На практиці педагоги закріпили нові знання, розробивши пакет тестових завдань тематичного оцінювання.

festival metod 06 01

У ході воркшопу було забезпечено інтенсивну взаємодію усіх учасників. Колеги проявили ініціативу, самостійність у роботі, особисту зацікавленість у продовженні розвитку власних цифрових компетентностей.

festival metod 06 01

Викладачі Олена Тайлакова та Юлія Жукова

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal