uken
Open menu

tijden kuratoriv 01

Куратор групи допомагає створити серед здобувачів освіти дружні взаємовідносини. На початку кожного семестру адаптуватись до особливостей навчального процесу. Стає справжнім наставником у формуванні цілісної особистості студента. З метою активізації роботи, визнання важливості ролі куратора у вихованні нашої молоді з 24.05.2021. по 29.05.2021 року у колежі відбувся тиждень циклової комісії кураторів академічних груп.

Розпочався тиждень цікавою жартівливою лотереєю, яку організували для кураторів представники студентської ради. Кирило Козубський та Вікторія Черник зранку завітали в кожну аудиторію, провели розіграш чудових призів, побажали педагогам здоров’я, подякували за їх працю.

tijden kuratoriv 01

tijden kuratoriv 01

24 травня також було проведено викладачем Діаною Іванніковою корисний воркшоп для студентів груп ПД1120 та ІС9119 на тему: «Раціональна логістика студента».

tijden kuratoriv 01

25 травня куратори академічних груп мали можливість поділитись власним досвідом, ознайомитись з Національною програмою розвитку молоді до 2030 року на вже традиційному методичному семінарі кураторів «Педагогічний фуршет» та тему: «Лайфхаки у роботі куратора з молоддю покоління Z». Організували цей івент Надія Потапова та Олена Тайлакова.

tijden kuratoriv 01

Також 25 травня зі студентами груп МХ91120 та ПР9120 провели душевну виховну годину викладачі Оксана Косінова та Наталія Довженко на тему: «Від дружби до кохання один крок».

tijden kuratoriv 01

tijden kuratoriv 01

27 травня куратори груп ПР9119 та ПР1120 Неллі Ніколова та Олександра Кравченко провели виховну годину присвячену Дню Європи в Україні.

tijden kuratoriv 01

У завершенні тижня результати своєї роботи мали змогу показати куратори груп старших курсів. Розпочалась активна підготовка, представлення портфоліо випускників.

Голова циклової комісії кураторів Олена Тайлакова

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal