uken
Open menu

 pedrada 06 2021 01

 

30 червня 2021 року відбулося останнє у 2020-2021 навчальному році засідання педагогічної ради коледжу.

 

pedrada 06 2021 01

 

По першому питанню порядку денного виступила завідувач навчально-методичного кабінету Віолета Поліхронова, яка представила звіт з моніторингу якості підготовки здобувачів освіти. Члени педагогічної ради коледжу були ознайомлені з результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року і тестового зрізу знань з усіх дисциплін в групах другого і третього курсів усіх спеціальностей, де за навчальними планами формою семестрового контролю були екзамени. Віолетою Поліхроновою в рішення педагогічної ради коледжу були запропоновані заходи з поліпшення якості підготовки студентів до державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

 

pedrada 06 2021 01

 

Завідувачі відділень коледжу Тетяна Гайбура, Олена Вітовщик та Марія Гордецька виступили зі звітами за результатами проведення літньої екзаменаційної сесії 2020-2021 навчального року та державної атестації випускників коледжу. Доповідачі проаналізували якісні показники результатів літньої сесії, державних екзаменів та захисту дипломних проєктів. У промовах Тетяни Гайбури та Марії Гордецької велика увага була приділена питанням виховної роботи зі здобувачами освіти, зокрема, покращанню вмотивованості студентів до навчання. Заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова наголосила на необхідності посилення контролю за дотриманням студентами правил внутрішнього трудового розпорядку в приміщеннях та на території коледжу. Заступник директора з виховної роботи Надія Потапова запропонувала проводити в наступному 2021-2022 навчальному році виховні години в академічних групах на перших парах.

 

pedrada 06 2021 01

 

pedrada 06 2021 01

 

Методист з інформаційних технологій Олексій Брага презентував оновлений вебсайт коледжу. Внесення змін в дизайн, структуру та зміст сайту обумовлені необхідністю дотримання нових ліцензійних вимог підготовки фахових молодших бакалаврів, сучасними умовами проведення акредитації освітньо-професійних програм.

Засідання педагогічної ради коледжу закінчилося врученням нагород викладачам закладу освіти. Директор коледжу Олександр Гребінчак та заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова вручили викладачам коледжу дипломи за перемогу у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Педагогічний Оскар 2021».

 

pedrada 06 2021 01

 

pedrada 06 2021 01

 

У номінації «Інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання навчально-методичного забезпечення, національного і професійного виховання студентської молоді в умовах викликів сьогодення» за І місце – «Створення і впровадження сучасних форм контролю знань» диплом був вручений викладачу економічних дисциплін Олені Тайлаковій, диплом за ІІ місце – «Створення сучасного електронного навчально-методичного комплексу» був вручений викладачу дисциплін інформаційних технологій Олександрі Пилєвій.

Сертифікати учасників конкурсу були вручені Олександру Гребінчаку, Юлії Жуковій, Валентині Довбні, Марії Гордецькій, Олені Спічак, Володимиру Дзюбаку.

 

pedrada 06 2021 01

 

pedrada 06 2021 11

 

pedrada 06 2021 01

 

pedrada 06 2021 01

 

 pedrada 06 2021 01

 

Адміністрація коледжу побажала викладачам гарної відпустки, поповнення життєвої енергії, наснаги, чудових ідей та світлих думок.

Завідувач навчально-методичного кабінету Віолета Поліхронова

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal