uken
Open menu

hurtijitok tb 01

 

З метою проведення інструктажу з безпеки життєдіяльності 7 вересня 2021 року було проведено загальні збори зі здобувачами освіти, які проживають в гуртожитку.

На сьогодні у студентський гуртожиток поселено 124 здобувачі освіти денної форми навчання всіх відділень коледжу. Така велика кількість мешканців, накладає певну відповідальність на адміністрацію коледжу та гуртожитку за забезпечення належних умов проживання та відпочинку здобувачів освіти, а також за їх безпеку.

На зустріч прийшли завідувач гуртожитку, вихователь, інженер з охорони праці, інженер-енергетик, сестра медична.

Завідувач гуртожитку Наталя Лавриненко нагадала правила проживання та правила внутрішнього розпорядку у гуртожитку коледжу, загостривши свою увагу на необхідності дотримання протиепідеміологічних заходів, на дотриманні дисципліни студентами, вказавши, що для самопідготовки студентів у гуртожитку створені належні умови.

Інженер-енергетик Леонід Лойко акцентував свою увагу на важливості дотримання електробезпеки та правильному користуванні електроприладами.

Інженер з охорони праці Сергій Таран ознайомив присутніх з правилами безпеки життєдіяльності та протипожежної безпеки для мешканців в гуртожитку. Разом з тим було доведено до відома здобувачів освіти порядок оповіщення та евакуації у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Сестра медична коледжу Вікторія Шкутенко провела інструктаж та бесіду зі студентами, особливо загостривши увагу студентів на дотримання протиепідеміологічних заходів, пов’язаних із захворюваністю на COVID -19.

На всі питання, які цікавили присутніх, спеціалісти надали вичерпні відповіді.

Інженер з охорони праці Сергій Таран

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal