uken
Open menu

den programista 01

 

Справжньому комп'ютерному генієві в його заслужене свято хочемо побажати антивірусного здоров'я, гігабайти щастя і звичайно любові - без обмеження по швидкості трафіку.

Дата для свята не присвячена до якої-небудь події, а обрана з розумом. Цікаво, що 13 вересня - це 256-й день року. Число 256 (два восьмому ступені) - це кількість чисел, які можна отримати за допомогою одного байта.

Програмісти займаються розробкою програмного забезпечення. В наші дні це одна з найбільш високооплачуваних професій, попит на розробників як в Україні, так і в усьому світі стрімко зростає.

Але це не тільки престижна професія, це важка розумова праця. Розробники використовують свої знання з математики, логіки, інженерії, а також творчі здібності. У програмістів робота ніколи не закінчується. Навіть якщо вони покинули своє робоче місце, їх мозок продовжує обмірковувати можливі варіанти, писати коди й так далі цілодобово, без перерви на обід.

 

den programista 02

 

Програми, створені цими людьми, ми використовуємо в багатьох сферах нашого життя. Наприклад, навчання, медичне обладнання, бухгалтерія, верстати, військова техніка, побутові прилади, різний дизайн.

Цим і пояснюється те, що компанії створюють для програмістів якомога більше комфортні умови праці: абонементи в тренажерний зал і басейн, масажисти, які приходять прямо в офіс, ігрові та релакс-зони, безплатні обіди, страховки й так далі.

Викладач Діана Іваннікова

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal