uken
Open menu

prof work 01 

 

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» у постійному пошуку нових ідей та форм профорієнтаційної роботи.

Однією з таких форм, уже традиційних, віднедавна стала профробота на місцевих ринках районних центрів Херсонської області.

 

prof work 02

 

21 вересня 2021 року група викладачів, а саме: завідувачка НПЦ Марія Гордецька, методист Олена Міндровська, голова ЦК дисциплін землеустрою Валентина Довбня та викладач електроенергетичних дисциплін Людмила Череватенко провели захід в смт. Горностаївка. Не залишилася в стороні й студентська рада коледжу, а саме: Віктор Новак, Єлизавета Супрун, Володимир Перлик.

 

prof work 03

 

prof work 08

 

Викладачі інформували місцевих мешканців та гостей селища про наш коледж, розповідали про умови вступу у 2022 році, матеріально-технічне забезпечення, студентське життя та про додатковий набір на заочну форму навчання, який завершується 8 листопада поточного року.

 

prof work 04

 

Профорієнтаційна робота була проведена не лише на місцевому ринку, викладачі завітали до Горностаївської селищної ради, ПСП «Дружба», відділу земельних ресурсів, центру зайнятості та закладу загальної середньої освіти.

 

prof work 05

 

Приємною несподіванкою була зустріч з випускниками минулих років.

 

prof work 07

 

Було розповсюджено близько 400 флаєрів та буклетів щодо спеціальностей, умов вступу та проведення підготовчих курсів.

 

prof work 06

 

Впевнені, що сьогодні з’явилося ще більше охочих вступити до нашого коледжу.

Фахівець з профорієнтації випускників Любов Пономаренко

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal