uken
Open menu

tijden fundam vidkritta 01

 

22 листопада 2021 року урочисто розпочався тиждень циклової комісії фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін.

Вранці стартувала соціально-екологічна акція «Серце-дітям!» за ініціативи учасників екологічного клубу «Ecolife». З метою формування екологічної культури серед студентської молоді та допомоги хворим дітям у коледжі розпочато збір пластикових кришечок. У день відкриття всі учасники мали змогу обміняти кришечки на «сердечка».

 

tijden fundam vidkritta 02

 

Контейнер у вигляді серця для збору кришечок виготовили викладач Олексій Балановський, майстер виробничого навчання Олександр Дивавін, засновники екологічного клубу Наталія Балановська та Наталія Шаруділова.

 

tijden fundam vidkritta 04

 

Паралельно учасники екоклубу провели рекламну кампанію щодо долучення студентів та всіх охочих до благодійної акції «Вільна шафа» з метою підтримки соціально незахищених верств населення.

 

tijden fundam vidkritta 03

 

У фоє коледжу була розміщена тематична експозиція «Друге життя речей», яка представляла роботи студентів та викладачів циклової комісії. Питання економного споживання та необхідності перероблення і використання вторинної сировини стали ключовими у роботі тижня.

Попереду ще багато цікавих та пізнавальних заходів!

Голова циклової комісії Наталія Шаруділова

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal