uken
Open menu

erudit 01

 

27.11.2021р. в рамках тижня циклової комісії фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін для слухачів підготовчого відділення ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» було проведено профорієнтаційний захід «Я – ерудит».

Мета даного заходу - виявлення обдарованої молоді серед майбутніх здобувачів освіти нашого навчального закладу. Найкращий спосіб залучення абітурієнтів до навчання – це гра.

Тому викладачами ЦК Галиною Гудковою, Валентиною Дундою та Вікторією Політицькою були використані нестандартні форми роботи (індивідуальні та групові) – розгадування анаграм, угорського кросворду, які дозволяють визначити в невимушеній обстановці теоретичні знання з математики, фізики та креслення. Також були розглянуті життєві задачі фізико-математичної напряму, які спрямовані на практичне застосування отриманих знань.

 

erudit 02

 

Велику цікавість викликала «Геометрія сирників», яку провела Валентина Дунда. Викладач розповів про виникнення цього виду головоломок та складали фігури з сирників для розвитку просторової уяви.

Переможцями стали: Андрій Кичко, Володимир Стрелков та Аліна Слива. Вони отримали заохочувальні призи.

 

erudit 03

 

Даний захід дуже сподобався майбутнім студентам та сприяв адаптації їх до нашого середовища.

Викладі Галина Гудкова, Валентина Дунда, Вікторія Політицька

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal