uken
Open menu

 tijden fundam vidkritta 03

 

З 22 по 27 листопада 2021 р. у коледжі пройшов насичений корисними, цікавими, розвивальними заходами тиждень циклової комісії фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін.

 У день відкриття  була започаткована соціально-екологічна акція «Серце-дітям!» зі збору пластикових кришечок, яка триватиме постійно під патронатом екологічного клубу «Ecolife» (засновники клубу Наталія Балановська, Наталія Шаруділова). Вся зібрана сировина буде передана до благодійного фонду «Генофонд майбутнього» з метою підтримки хворих дітей. Варіанти використання вторинної сировини у побуті були представлені в експозиції «Друге життя речей».

  

tijden fundam vidkritta 04

 

Рівень предметної та фахової підготовки студентів визначався під час наступних заходів:

1. І тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед студентів першого курсу (викладач Галина Гудкова). Переможцями стали:
І місце – Ірина Собчук (МПД9121);
ІІ місце – Георгій Куц (МХ9221);
ІІІ місце – Дар’я Кітугіна (МПД9121).

 

olimp fizika 01

 

2. І тур конкурсу- захисту творчих робіт з біології і екології (викладач Наталія Балановська). Переможці:
ІІ місце - Кіра Баранова, Дарина Батьковець (МПД9121);
ІІІ місце - Анастасія Безух, Ірина Собчук (МПД9121).

 

ck fundam 001

 

3. Конкурс на звання «Кращий кресляр» серед студентів спеціальності «Агроінженерія» (викладачі Валентина Дунда, Галина Гудкова).
Переможці конкурсу:
І місце – Олексій Краковський (МХ1121);
ІІ місце – Геннадій Дем’янчук (МХ1121), Єгор Воропаєв (МХ1121);
ІІІ місце – Сергій Ковальчук (МХ9219), Олександр Ващенко (МХ9119).

 

ck fundam 02

 

24 листопада викладачем математики Вікторією Політицькою було проведено заняття «Нестандартна стереометрія на кухні» у групі ПР9120. Були розглянуті «життєві задачі», які можуть бути розв’язані лише за умови, що студент вільно розпізнає види багатогранників та тіл обертання, їхні елементи в об’єктах навколишнього світу.

 

ck fundam 05

 

Івент на тему «Енергію споживаймо розумно», проведений 26-25 листопада викладачами Наталією Шаруділовою,  Галиною Гудковою та учасниками екологічного клубу, привернув увагу студентів до проблем забруднення навколишнього середовища та енергозаощадження.

 

energo 01

 

На виховному заході «Зверни на себе увагу», організованому Юрієм Філіпено 25 листопада, відбулася зустріч з волонтеркою Херсонського онкологічного диспансеру. Обговорювалаися серьезні проблеми профілактики онкологічних захворювань серед жінок.

 

rmz 06

 

Свій професійний рівень викладачі Віолетта Поліхронова та Вікторія Політицька підвищували 25 листопада на засіданні обласного методичного об'єднання викладачів математики, на якому поділилися досвідом проведення інтегрованих занять як варіанта STEM навчання. Викладачі циклової комісії Вікторія Політицька, Галина Гудкова, Наталія Шаруділова долучилися до інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», пройшли тестування «Цифрові навички для вчителів» та отримали відповідні сертифікати.

 

mo matematika 01

 

З метою вивчення основних принципів сталого розвитку природи та розвитку екологічної культури щодо раціонального використання вторинної сировини 26 листопада викладачами Наталією Балановською та Наталією Шаруділовою було проведено інтегроване показове заняття «Захист проєктів «Екошик». Підсумком заняття стало визначення основних принципів використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки.

 

ekoshik 01

 

Прикладом дотримання економного споживання та проявом милосердя стала участь у благодійній акції «Вільна шафа» за ініціативи координаторів екоклубу Наталії Балановської та Наталії Шаруділової. Акція тривала протягом тижня. У п’ятницю учасники екологічного клубу передали всі зібрані речі на благодійні потреби до соціальних організацій міста.

 

vilna shafa 01

 

27 листопада викладачі Галина Гудкова, Валентина Дунда, Вікторія Політицька для підготовчого відділення провели профорієнтаційний захід «Я - ерудит», який сприятиме подальшій адаптації наших майбутніх студентів.

 

erudit 03

 

Тиждень закінчився підсумковим засіданням циклової комісії. Були визначені подальші напрямки роботи.

Викладачі циклової комісії вдячні всім студентам, які взяли участь в організації та проведенні запланованих заходів!

Голова циклової комісії Наталія Шаруділова.

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal