uken
Open menu

pedrada 01

 

29 грудня 2021 року відбулося засідання педагогічної ради коледжу. В порядку денному першим питанням був звіт завідувачів відділення про результати зимової екзаменаційної сесії 2021-2022 н.р.

Завідувач відділення «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології» Ольга РОЧНЯК презентувала результати сесії здобувачів освіти спеціальностей «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Завідувач відділення наголосила на труднощах і проблемах у роботі відділення, звітувала про проведені виховні заходи.

 

pedrada 02

 

Завідувач відділення «Право та землеустрій» Олена ВІТОВЩИК представила результати зимової екзаменаційної сесії здобувачів освіти спеціальностей «Право» та «Геодезія та землеустрій». Завідувач відділення детально звітувала про семестрові результати навчання кожної академічної групи та кожного куратора відділення.

 

pedrada 03

 

Завідувач відділення «Агроінженерія та енергетика» Тетяна ГАЙБУРА у своєму виступу про результати зимової екзаменаційної сесії 2021-2022 навчального року здобувачів освіти спеціальностей «Агроінженерія» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» наголосила на значній кількості пропущених занять студентами, закликала кураторів академічних груп посилити виховну роботу, більше співпрацювати з батьками здобувачів освіти.

 

pedrada 04

 

Відповідальний секретар приймальної комісії Любов ПОНОМАРЕНКО звітувала перед членами педагогічної ради коледжу про основні результати профорієнтаційної роботи в І-му семестрі 2021-2022 навчального року.

 

pedrada 05

 

Завідувач навчально-методичного кабінету Віолета ПОЛІХРОНОВА ознайомила членів педагогічної ради коледжу з особливостями проведення пробного незалежного оцінювання знань, реєстрація на яке розпочинається з 05 січня 2022 року. Віолета ПОЛІХРОНОВА звернула увагу на формат проведення ПЗНО, важливості участі у пробному тестуванні для підготовки до проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

 

pedrada 06

 

Результати моніторингу якості підготовки здобувачів освіти в І-му семестрі 2021-2022 навчального року були представлені завідувачем навчально-методичного кабінету Віолетою ПОЛІХРОНОВОЮ в розрізі спеціальностей. Було зазначено, що буде проведений на початку наступного семестру поточного навчального року залишковий замір знань здобувачів освіти.

Методист коледжу Наталія ГРАБОРЕНКО звернулася до педагогічної ради коледжу з клопотанням прийняти рішення про визнання результатів підвищення кваліфікації за 2021 рік викладачів коледжу на підставі п.п. 4.3; 4.4 ПОЛОЖЕННЯ про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного». Наталія ГРАБОРЕНКО зазначила які види підвищення кваліфікації потребують визнання педагогічною радою коледжу та презентувала план підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжу на 2022 рік.

 

pedrada 07

 

Питання морально-правового виховання здобувачів освіти коледжу було висвітлено заступником директора з виховної роботи Надією ПОТАПОВОЮ. Членам педагогічної ради коледжу була надана інформація про роботу залучених у виховному процесі в нашому закладі освіті. Зокрема, акцентувалася увага на чергуванні кураторів в гуртожитку коледжу. Надія ПОТАПОВА наголосила на необхідності організації комплексу організаційно-практичних заходів, спрямованих на попередження кримінальної поведінки здобувачів освіти; проведенні виховних заходів як в коледжі, так і в гуртожитках закладу освіти.

 

pedrada 08

 

Виконуча обов’язки директора коледжу Лариса НАЗАРОВА привітала всіх членів педагогічної ради коледжу з прийдешніми новорічними святами, побажала міцного здоров’я та доброго відпочинку на зимових канікулах.

Завідувач навчально-методичного кабінету Віолета ПОЛІХРОНОВА

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal