uken
Open menu

zbori kolektivu 02

 

28 грудня 2021 року в малій актовій залі коледжу відбулися збори трудового колективу Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».

Директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК представив трудовому колективу звіт про основні результати роботи за 2021 рік.

 

zbori kolektivu 01

 

За період роботи на посаді директора коледжу з 05 травня 2021 року під керівництвом Олександра ГРЕБІНЧАКА досягнуті значні результати фінансово-господарської діяльності, зокрема вирощений і зібраний врожай ячменю 98 т. на суму близько 700 тис. грн і врожай соняшнику на суму біля 3,5- 4 млн грн. Отримані кошти були направлені на придбання господарських товарів, будівельних матеріалів, харчових продуктів, насіння соняшника, добрива, запасних частин, паливно-мастильних матеріалів, оновлення матеріально-технічної бази коледжу.

Трудовому колективу коледжу були презентовані результати виконаних робіт в різних підрозділах коледжу: на навчально-виробничих майстернях коледжу, в учбово-дослідному господарстві, в навчальних корпусах та гуртожитках, в їдальні, в учбово-дослідному господарстві коледжу, на базі відпочинку «Промінь».

Директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК окреслив основні проблеми господарської діяльності коледжу: труднощі при проведенні тендерних процедур, списанні непридатної для використання техніки, отриманні документів по ліцензуванню робітничих професій. Особливий наголос був зроблений на посилення виховної роботи студентської молоді.

В останній частині свого виступу директор коледжу презентував плани на майбутнє в розрізі структурних підрозділів.

Олександр ГРЕБІНЧАК подякував трудовому колективу і зазначив, що реалізація всього задуманого неможлива без співпраці усіх співробітників коледжу. Саме так можна розвивати заклад освіти, підвищувати його авторитет в регіоні, в Україні та за її межами.

Завідувач навчально-методичного кабінету Віолета ПОЛІХРОНОВА

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal