uken
Open menu

chedruvanna 01

 

Новорічні та різдвяні свята з давніх часів супроводжуються різними веселими традиціями. Діти й дорослі колядують, щедрують і посівають (засівають).

Щедрування — давній український звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників піснями славлять господарів, бажають їм здоров'я і достатку, за що отримують винагороду.

 

chedruvanna 02

 

З давніх часів вважалося, що після заходу сонця починала пустувати нечиста сила. Тому щедрівки були своєрідним захистом будинку і господарів від нечисті.

 

chedruvanna 03

 

Традиційно, щедрують в невеликій компанії, співають короткі пісні та грають на одному-двох музичних інструментах. Щедрувальники ходять по домівках і вітають всіх з наступаючим святом, співають щедрівки, бажають добробуту і щастя, здоров'я і процвітання.

 

chedruvanna 04

 

chedruvanna 05

 

І у стінах коледжу вже стало традицією веселе українське народно-обрядове дійство «Щедрування» від ансамблю «Дніпряночка» ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного».

 

chedruvanna 06

 

Дякуємо учасникам ансамблю за приємні емоції!!!

Завідувач Навчальної лабораторії Марія ГОРДЕЦЬКА

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal