uken
Open menu

vikladach roku 2014 nemesh 09 Якщо вчитель поєднує в собі
любов до справи і до учня,
він – досконалий учитель.
Л. Толстой

27 листопада відбувся фінальний етап конкурсу педагогічної майстерності, досвіду та творчості «Викладач року - 2014», що пройшов у ДУ «НМЦ «Агроосвіта», за яким вболівальники могли спостерігати завдяки он-лайн трансляції.

Перед фіналістами, членами конкурсної комісії та присутніми з вітальним словом виступив в.о.директора ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Хоменко Микола Павлович. Він наголосив, що учасники заключного етапу вже є переможцями своєї справи, а важливість та актуальність даного конкурсу підкреслює суспільну значимість викладацької діяльності. Всім присутнім Микола Павлович побажав успіхів і нових перемог.

vikladach roku 2014 nemesh 01 vikladach roku 2014 nemesh 02

Історія конкурсу «Викладач року», серед викладачів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України, починається з 1998 року і проходить раз у п’ять років.

Метою конкурсу є удосконалення педагогічної майстерності, виявлення та поширення кращого педагогічного досвіду, інноваційних форм і методів навчання, стимулювання творчого зростання педагогів.

vikladach roku 2014 nemesh 07 vikladach roku 2014 nemesh 03

У заключному етапі взяли участь 10 талановитих викладачів-переможців регіональних етапів, для яких педагогічна діяльність – це пошук нового, це життя, стан душі.

Тайлакова Олена Володимирівна – викладач економічних дисциплін нашого навчального закладу гідно представляла ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської та Запорізької областей на заключному етапі конкурсу «Викладач року - 2014». Олена Володимирівна представляла на конкурсі дисципліну «Менеджмент».

vikladach roku 2014 nemesh 04 vikladach roku 2014 nemesh 05

Розпочався конкурс з оцінювання представлених матеріалів навчально-методичних комплексів дисциплін, які викладають конкурсанти, методичного забезпечення позааудиторної роботи з навчальної дисципліни, матеріали відкритого заняття та інші матеріали, які характеризують особистість і професійну компетентність викладача.

Порядок виступів конкурсантів було визначено жеребкуванням. Олена Володимирівна виступала під номером «2».

Наступними випробуваннями для конкурсантів стали представлення системи роботи: реклама дисципліни, педагогічні здобутки, досягнення, інтереси; презентація проекту «Моя педагогічна ініціатива»; вирішення педагогічних ситуацій.

vikladach roku 2014 nemesh 06 vikladach roku 2014 nemesh 08

На конкурсі, Оленою Володимирівною, було представлено проект «Моя педагогічна ініціатива» на тему: «Раціональне використання освітнього WEB-сайту викладача», що було високо оцінено компетентною конкурсною комісією під головуванням Хоменко М.П.

За результатами конкурсу Тайлакова Олена Володимирівна перемогла в номінації «Викладач-новатор».

Педагогічний та студентський колективи щиро вітають Олену Володимирівну і бажають їй нових творчих злетів та великих перемог!

Методист коледжу
Граборенко Н. І.

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal