uken
Open menu

vidkrite zanjattja 01

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» постійне удосконалення методики викладання дисциплін, передбачених навчальними планами закладу освіти, повинно супроводжуватися педагогічним контролем і насамперед проведенням відкритих занять.

Вони є невід'ємним елементом методичної діяльності викладача, а також компонентом атестації науково-педагогічних працівників, що проводиться для активізації їх творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання, забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці.

vidkrite zanjattja 02

Відкрите заняття - це одна з форм педагогічного контролю, метою якого є виявлення рівня професійної та педагогічної майстерності викладача з ціллю подальшого удосконалення викладацької діяльності.

vidkrite zanjattja 03

Згідно графіка роботи циклової комісії фундаментальних та загально технічних дисциплін відбулися відкриті заняття у викладачів:
Дунда В.В.: «Переріз призми»;
Міщенко Ю.М.: «Лабораторна робота№1 «Виявлення органічних кислот у харчових продуктах. Окиснення глюкози свіжоодержаним купрум(ІІ) гідроксидом».

vidkrite zanjattja 04

Ці відкриті заняття були своєрідною школою передового педагогічного досвіду.

Голова циклової комісії фундаментальних
та загальнотехнічних дисциплін Міщенко Ю.М.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal