uken
Open menu

ukr samoosvita 01

Наразі студенти віддалені від викладача у просторі і часі, але підтримують діалог за допомогою засобів комунікації, оскільки дистанційна форма навчання спрямована на масове безперервне самонавчання та загальний обмін інформацією.

Дистанційний курс з предмета «Українська мова» викладається на освітньо-інформаційному порталі. Ключовими елементами взаємодії в електронному навчальному курсі постають завдання на взаємну перевірку робіт – взаємне коментування та оцінювання.

ukr samoosvita 04

З метою підвищення ефективності спілкування використовується групова технологія у месенджері Viber. Результатом цієї діяльності є встановлений зворотний зв'язок.

В умовах карантину не втрачає своєї актуальності й питання з підготовки до ЗНО, тому з метою успішного складання ЗНО створено систематизований відеокурс «Українська мова та література ЗНО». Перегляд відеозанять сприяє отриманню студентами необхідної інформації для використання у практичній діяльності під час проходження online-тестування.

ukr samoosvita 02

Як показує досвід, віддалене навчання розвиває навички самоосвіти. Працюючи дистанційно, у студентів формуються не тільки комунікативні та інформаційні компетенції, самоосвітні вміння, а й провідні якості особистості: активність, самостійність, самовдосконалення і творчість.

ukr samoosvita 03

Викладач української мови та літератури Спічак О.М.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal