uken
Open menu

geografia 01

Вивчення географії дистанційно у закладі здійснюється з використанням освітньо-інформаційного порталу коледжу, Google Klassroom, платформи Zoom та безлічі корисних сайтів-скарбничок, які містять цікаву навчальну інформацію з предмета. Окреме місце посідають різні види завдань дистанційного навчання.

Систематично для пояснення складних тем, понять чи завдань проводяться відеоконсультації з використанням функції «Демонстрація екрану» на платформі Zoom. Студенти мають можливість переглянути тематичні анімації, презентації, карти, приклади задач.

geografia 02

Відповідно до вимог робочої програми студенти виконують практичні роботи, надають для перевірки фото зроблених завдань. Навіть, якщо у когось немає можливості роздрукувати контурні карти, знаходять альтернативні варіанти виконання практичних робіт.

geografia 03

Крім основних завдань з предмета (конспекти, таблиці, тести) цікавими для студентів є творчі завдання, які вони активно виконують.

Ось варіанти деяких з них з додаванням окремих скріншотів виконаних робіт:

1.1. Знайдіть на офіційному сайті свого обласного центру або іншого найближчого до вас великого міста ресурс (інформацію) про його транспортну систему. Визначте, які можливості для споживача він може запропонувати, чи зручно користуватися цим ресурсом?

1.2. Користуючись можливостями сайту Easy Way, виконайте завдання:
а) Прокладіть найкоротший маршрут від залізничного вокзалу м. Києва до Майдану Незалежності;
б) Вкажіть, якими вулицями він буде пролягати;
в) Визначте вид транспорту, яким найвигідніше скористатися для цієї поїздки (з точки зору часу, зручності та вартості проїзду).

geografia 04

2. Підготуйте презентацію про вітчизняні космічні апарати ДЗЗ, починаючи з першого українського супутника СІЧ-1, що був запущений у 1994 році, до сучасних СІЧ-3, Океан-О та інших.

geografia 05

3. Проведіть дослідження на тему «Сучасні вимоги до будівництва у районах з високою сейсмічністю».

geografia 06

Подібні завдання формують у студентів цифрову, картографічно-геоінформаційну, дослідницьку, екологічну та інші компетентності відповідно до вимог робочої програми навчального предмета. Виконання завдань можливе в умовах дистанційного навчання.

Всі виконані роботи накопичуються у моєму Google Klassroom з географії та є підтвердженням проведення дистанційного навчання та обґрунтуванням оцінювання, що є актуальним на сьогодні для кожного викладача.

Вдячна студентам за стабільну роботу! Лідерами є більшість студентів груп МПД9119, ПР9119 та окремі студенти інших груп першого курсу. Окрема подяка Цап Юлії (ПД9118) за малюнок!

Викладач географії Наталія Шаруділова

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal