uken
Open menu

den uchitela 2020 05

Свято працівників освіти в цьому році незвичне. Слід дотримуватися всіх карантинних вимог і в той самий час налаштувати викладачів на позитивний настрій. Ці вимоги змусили художніх керівників клубу «Дозвілля» - Юлію Криворотову, Людмилу Усачову та Олександра Шеремета так організувати й провести захід привітання, щоб не порушувати вимоги.

Завдяки високому професіоналізму працівників клубу викладачі та працівники коледжу із самого ранку відчули святкову атмосферу. Всіх зустрічала приємна музика, студенти підготували для дорогих наставників дерево побажань, організували дві фотозони для фотосесій.

den uchitela 2020 05

В актовій залі панувала атмосфера свята. Розпочали програму ведучі, з привітальним словом виступив в.о. директора Денис Дубина і вручив нагороди викладачам. працівникам коледжу та ансамблю викладачів «Дніпряночка» за плідну працю щодо виховання молодого покоління, за творчий підхід до своєї справи та з нагоди свята працівників освіти.

den uchitela 2020 05

den uchitela 2020 05

Під керівництвом художнього керівника Юлії Криворотової та за участю творчих студентів була підготовлена міні – програма. Дві танцювальні композиції надовго залишаться в пам’яті викладачів. Одягнувши маски, а зверху приклеєні фото викладачів, своєю креативністю захопили весь зал. Під таким шифром студенти виконували танцювальні уривки відомих музичних груп 70 - 90 х років. Аплодували стоячи.

den uchitela 2020 05

Зворушливим моментом було привітання вокального ансамблю викладачів «Дніпряночка». Протягом 30 років, під керівництвом Людмили Усачової ансамбль дарував українську народну пісню не тільки працівникам коледжу, але і мешканцям нашого міста, Херсонської області, Польші. «Дніпряночка» брала участь у різноманітних конкурсах, фестивалях і т.п.

den uchitela 2020 05

Це гордість нашого закладу. Ми пишаємося тим, що в нашому коледжі працюють такі віддані справі виховання викладачі, які своєю працею примножують успіхи нашого закладу.

den uchitela 2020 05

Вітаємо Вас із професійним святом, любі наші.

Заступник директора з виховної роботи Надія Потапова

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal