Онлайн-конкурс читців «Не зневажай душі своєї цвіту…»

Опубліковано: Четвер, 05 листопада 2020

konkurs chitciv 01

Одна старовинна легенда розповідає про те, як колись велична Спарта зазнавала поразки у війні та попросила в Афін допомоги. На допомогу афіняни відправили… шкільного вчителя Тіртея. Коли сивочолий чоловік, кульгаючи на одні ногу, ледве ступив з колісниці на землю, спартанці занепали духом – на таку допомогу вони не чекали…. Але Тіртей став промовляти до них своїм палким словом – і воно допомогло: Спарта вщент розгромила ворога!

konkurs chitciv 01

Силу слова, його значення в житті кожної людини важко переоцінити. Без оволодіння мистецтвом красномовства неможливе не тільки формування висококваліфікованого спеціаліста, а й гармонійно розвиненої особистості. Сьогодні, на жаль, викладачі постійно стикаються з невмінням студентів вести монолог або діалог з будь-якої проблематики, грамотно дискутувати, ненав’язливо підтримувати розмову тощо. Тому дуже важливо приділяти увагу розвитку в учнів мовленнєвих навичок, розкривати їх ораторські здібності.

konkurs chitciv 01

Саме з такою метою 4 листопада викладачами-словесниками Оксаною Косіновою та Оленою Спічак був організований онлайн-конкурс читців «Не зневажай душі своєї цвіту…». У виконанні Олександри Царук, Олени Клопот, Дениса Дулича, Олександра Євсеєва, Аліни Половка, Валерії Літвінової, Юлії Бєляєвої, В’ячеслава Вітовщика, Антона Каливанова, Олександри Сєрбіної, Андрія Писаренка, Валерії Мельник прозвучали твори Лесі Українки, Івана Франка, Івана Нечуя-Левицького, Івана Котляревського, Сергія Жадана та інших. Студентка групи ПР9119 Марія Спірідонова потішила присутніх авторською поезією. Учасники виконували твори натхненно, артистично, щиро, переконливо, глибоко відчуваючи зміст текстів. Підсумовуючи результати заходу, викладачі-філологи подякували всім і зазначили, що переможців у конкурсі немає, оскільки кожен з виконавців по-своєму яскраво продемонстрував власне творче обдарування.

Викладачі української мови та літератури Олена Спічак та Оксана Косінова

Перегляди: 439

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya