Методичне об’єднання викладачів екології, охорони праці та БЖД

Опубліковано: Четвер, 05 листопада 2020

mo ekologia 01

05 листопада 2020 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів екології, охорони праці, БЖД у дистанційному режимі з використання платформи Skype. Від нашого коледжу у засіданні взяла участь викладач екології Наталія Шаруділова.

mo ekologia 01

Порядок денний складався з наступних питань:
1. План роботи методичного об’єднання викладачів екології, охорони праці, БЖД на 2020-2021 н.р.
2. Використання Moodle як універсальної платформи для організації дистанційного навчання.
3. Затвердження методичних розробок.
4. Організація конкурсу-захисту творчо-пошукових та науково-дослідних робіт з екології, БЖД, охорони праці студентів фахової перед вищої освіти.

mo ekologia 01

У сучасних умовах дистанційного навчання найбільший інтерес викликало питання використання платформи Moodle. Були обговорені різні можливості та функції ресурсу, представлені результати моніторингу серед студентів щодо ставлення до платформи, відбулася демонстрація практичного застосування.

Також члени методичного об’єднання визначилися з умовами, термінами, складом журі конкурсу-захисту творчо-пошукових та науково-дослідних робіт з екології, БЖД, охорони праці. До складу журі суддівства робіт з екології увійшла Наталія Шаруділова.

Голова ОМО викладачів охорони праці, БЖД, екології Світлана Букарева наприкінці засідання закликала учасників об’єднання до активної співпраці та побажала всім міцного здоров’я!

Викладач екології Наталія Шаруділова.

Перегляди: 447

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya