Обласне методичне об’єднання викладачів «Англійської мови»

Опубліковано: П'ятниця, 13 листопада 2020

mo english 02

12 листопада 2020 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів «Англійської мови» у дистанційному режимі з використання платформи Skype. Від нашого коледжу у засіданні взяв участь викладач іноземних мов Микола Вдодович.

mo english 02

Порядок денний:
1. Інструменти організації дистанційного навчання в освітньому процесі.
2. Методика використання сервісів для дистанційного навчання та платформ для онлайн-конференцій.
3. Аналіз ефективності застосування технологій та методик організації дистанційного навчання іноземної мови в умовах карантину та визначення напрямів удосконалення подальшої роботи зі студентами у 2020-2021 н.р.
4. Проведення ІІІ обласної студентської науково-практичної англомовної інтернет-конференції для закладів фахової передвищої освіти.
5. Затвердження методичних вказівок щодо виконання самостійної роботи з обов'язкової навчальної дисципліни "Іноземна мова за професійним спрямуванням" студентами закладів фахової передвищої освіти.
6. Різне.

mo english 02

На засіданні викладачі обговорювали форми та методи дистанційного навчання під час карантину з використанням різних Інтернет-ресурсів.

Викладач іноземних мов Микола Вдодович

Перегляди: 257

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya