Актуальні проблеми культури української мови і мовлення

Опубліковано: П'ятниця, 13 листопада 2020

konferencia ukr 01

12 листопада 2020 року Рівненським обласним інститутом післядипломної освіти була проведена Всеукраїнська міжвишівська онлайн-конференція «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення», присвячена Дню української писемності та мови.

На цьому заході наш заклад був представлений виступами викладачів-філологів циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання.

konferencia ukr 01

Оскільки сьогодні дуже важливим є питання креативної компетентності як здатності до розв’язання будь-яких нестандартних навчальних задач, спікер Олена Спічак презентувала дослідження на тему «Формування креативних компетентностей на заняттях української словесності», а Оксана Косінова розповіла учасникам конференції про «Музичний портрет у поемі-симфонії «Сковорода» П.Тичини», розглянувши інтерсеміотичні зв'язки у творі видатного українського поета і музиканта П.Тичини.

Викладач української мови і літератури Оксана Косінова

Перегляди: 397

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya