Місія методиста в умовах діджиталізації освітнього процесу

Опубліковано: Субота, 14 листопада 2020

nmc zmishane navchanna 001 

Сучасний методичний кабінет у закладах фахової передвищої освіти є центром педагогічного навчання викладачів. А професійне навчання методистів – це є важливий етап у підвищенні якості професійних компетентностей фахівців.

nmc zmishane navchanna 001

З метою підвищення рівня професійної майстерності методистів і завідувачів відділень, набуття ними нових сучасних методологічних ідей, Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти 29-30 жовтня 2020 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулися курси підвищення кваліфікації методистів, завідувачів методичного (педагогічного) кабінету за програмою: «Сучасні методологічні та дидактичні засади організації інноваційного освітнього середовища в умовах диджиталізації освітнього процесу» і 09-13 листопада 2020 року для завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти за програмою: «Впровадження інноваційних технологій в освітній процес».

nmc zmishane navchanna 001

У заходах взяли участь педагогічні працівники коледжів і технікумів зі всієї України.

nmc zmishane navchanna 001

Методисти коледжу Наталія Граборенко та Олексій Брага виступили спікерами на курсах підвищення кваліфікації й поділилися досвідом впровадження інноваційної діяльності педагогів нашого коледжу.

nmc zmishane navchanna 001

Методист коледжу Наталія Граборенко презентувала питання інтеграції навчально-методичного комплексу дисципліни в інформаційно-освітнє середовище коледжу.

nmc zmishane navchanna 001

Методист з інформаційних технологій Олексій Брага практично продемонстрував методику змішаного навчання та використання технологій дистанційного навчання на основі платформи LMS Moodle в коледжі.

nmc zmishane navchanna 001

Також, у рамках програм підвищення кваліфікації слухачі курсів були ознайомлені з питаннями методології створення сучасних цифрових освітніх середовищ; з дидактичними можливостями хмарних сервісів у освітньому процесі; з методикою, теорією і практикою проєктування вебресурсів методичних (педагогічних) кабінетів закладу освіти; підвищення рівня професійної компетенції з фахової методики; уміння організовувати методичний супровід освітнього процесу на компетентнісних засадах (проєктування, оцінювання тощо); здатність генерувати креативні ідеї в роботі зі студентами, викладачами; вміння приймати рішення, розв’язувати організаційні та методичні проблеми.

Методист коледжу Наталія Граборенко

Перегляди: 479

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya