Декадник циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання

Опубліковано: Неділя, 15 листопада 2020

ck sgd 01

Уже традиційним на початку листопада стало проведення декадника циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання. Хоча цьогоріч (з 2.11.2020 по 13.11.2020) його переформатування в онлайн-формат стало справжнім викликом для викладачів, всі заходи відбулися відповідно до графіка на належному рівні.

2.11 та 4.11.2020 психологом коледжу Вікторією Жакун були організовані диспути «Культура спілкування сучасної української молоді» як для студентів II курсів, так і для викладачів. На онлайн-зустрічах порушувались актуальні питання формування особистості підліткового віку (розглядались захоплення підлітків, спосіб мислення, вікові потреби тощо).

ck sgd 01

Викладач історії Інна Василенко разом з групою МХ9120 (спеціальність 208 «Агроінженерія») 5.11.2020 провела вікторину «Знавці історії», протягом тижня разом зі студентами брала участь у віртуальних екскурсіях до музеїв України. Також викладач проводила профорієнтаційну роботу в Техніко-економічному ліцеї (м. Нова Каховка).

3.11.2020 викладачі фізичної культури Лілія Брагіна та Володимир Литовченко для груп ПД9119 та ПД1120 організували та провели вікторину «Знавці спорту».

ck sgd 01

Студенти взяли активну участь у грі, а Юрій Шевчук, Єлизавета Гуртова, Яна Красуляк (група ПД9119) стали переможцями заходу.

ck sgd 01

Онлайн-конкурс читців «Не зневажай душі своєї цвіту…» (організатори – викладачі української мови і літератури Оксана Косінова та Олена Спічак) 4.11.2020 залучили до участі майбутніх талановитих ораторів.

ck sgd 01

Онлайн-олімпіада з історії України, яка відбулась 5.11.2020 (викладач Олена Борт) серед студентів I-II курсів, теж змусила дізнатися багато чого як з історії, так і з майстерності володіння технічними пристроями.

ck sgd 01

Бібліотечний урок за твором історико-алегоричної драми Б. Брехта «Матінка кураж та її діти» з групою ІС9119 (спеціальність 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології») 6.11.2020 провела викладач зарубіжної літератури Наталія Довженко, на занятті вона акцентувала увагу на традиціях та новаторстві митця, а також на майстерності зображення деталей у тексті.

Також 6.11.2020 листопада відбулася олімпіада з іноземної мови, де студентів I-III курсів організували та заохотили до участі викладачі іноземної мови Микола Вдодович та Тетяна Адамчук.

ck sgd 01

9.11.2020, з нагоди Дня української писемності та мови разом із викладачами-словесниками (Оленою Спічак, Оксаною Косіновою) студенти коледжу активно долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності на тему «Виклики книжкової ери».

ck sgd 01

Того ж дня, у рамках декадника, на платформі Zoom у формі відеоконференції був проведений I (вишівський) етап XXI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (організатор – Олена Спічак).

ck sgd 01

10.11.2020 викладачі Олена Спічак, Оксана Косінова, Надія Потапова на онлайн конференцїї розглянули питання методики проведення бінарного уроку, звернули увагу на особливості його проходження та оговорили технічні моменти, а 11.11.2020 листопада за участю вищезазначених викладачів відбулося показове заняття (бінарний урок) за темою «М. Коцюбинський, гуманізм світогляду. Повість «Тіні забутих предків». Трагічна доля Івана й Марічки як наслідок суперечності між мрією та дійсністю»

ck sgd 01

Також 10.11.2020 методист коледжу Наталія Граборенко в ролі спікера виступила на всеукраїнській онлайн-конференції «Підвищення кваліфікації завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти» (доповідь «Впровадження інноваційних технологій в освітній процес») та позапланово 30.10.2020 доповідала про «Сучасні методологічні та дидактичні засади організації інноваційного освітнього середовища в умовах діджиталізації освітнього процесу».

ck sgd 01

Оригінальним виявився конкурс знавців іноземної поезії (11.11.2020) серед студентів коледжу, де мовою оригіналу прозвучали уривки з творів Ш. Бронте, В. Блейка, Р. Фроста, В. Шекспіра та інших. Усі учасники підготували цікаві уривки та яскраво представили їх на конкурсі. Організатори (Микола Вдодович та Тетяна Адамчук) відмітили високий рівень декламаторів.

ck sgd 01

12.11.2020 Рівненським обласним інститутом післядипломної освіти була організована Всеукраїнська міжвишівська онлайн-конференція «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення», присвячена Дню української писемності та мови. На цьому заході разом з представниками інших регіонів України спікерами виступили Олена Спічак (доповідь «Формування креативних компетентностей на заняттях української словесності») та Оксана Косінова (доповідь «Музичний портрет у поемі-симфонії «Сковорода» П. Тичини»).

ck sgd 01

Того ж дня, 12.11.2020, серед студентської молоді відбувся Міжнародний конкурс знавців творчості ім. Т. Шевченка (організатор Оксана Косінова).

13.11.2020 на засіданні циклової комісії викладачі підсумували результати своєї роботи та визначили подальші напрямки діяльності.

Голова циклової комісії соціально-гуманітарних
дисциплін та фізичного виховання Оксана Косінова

Перегляди: 388

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya