Методичне об’єднання викладачів Історії України та Всесвітньої історії.

Опубліковано: Середа, 18 листопада 2020

mo istoria 02

17 листопада відбулось засідання Обласного методичного об’єднання викладачів історії України та всесвітньої історії закладів фахової перед вищої освіти Херсонської області у дистанційному режимі. Засідання відбувалось на платформі Skype.

Очолив роботу конференції – голова ОМО викладачів всесвітньої історії та історії України, викладач Новокаховського приладобудівного технікуму Олег Офатенко.

На порядку денному такі питання :
1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання за 2019-2020 н.р.
2. Основні напрями роботи та постановка методичних завдань на 2020-2021 н.р.
3. Обговорення проблем змішаного (дистанційного) навчання, можливості проведення обласної олімпіади у дистанційному режимі — Олег Офатенко.
4. Усна історія як метод пошукової навчально-пізнавальної діяльності та творчої самореалізації студентів в умовах дистанційного навчання.
5. Презентація «Методичний посібник для підготовки до ЗНО з історії України».

mo istoria 02

Викладачі обговорили питання організації змішаного навчання після перегляду відповідного відео з ресурсу YouTube, відбувся обмін досвідом та думками.

Під час обговорення питання про усну історію як метод пошукової навчальної діяльності члени методоб’єднання активно обговорили можливість використання даного методу як альтернативного у проведенні олімпіади з історії України.

mo istoria 02

Учасники методоб’єднання прийняли рішення про проведення обласної олімпіади у вигляді захисту дослідницької роботи по запропонованим темам.

Засідання в цілому пройшло конструктивно, по-діловому й організовано.

Викладач соціально-гуманітарних дисциплін Олена Борт

Перегляди: 236

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya