Обласне методичне об'єднання викладачів математики

Опубліковано: Четвер, 19 листопада 2020

mo matematika 01

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2020-2021 році 18 листопада 2020 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики в дистанційному режимі, в якому взяли участь 23 викладачі з 17 закладів фахової передвищої освіти Херсонської області. Засідання методичного об’єднання проводилося на платформі Skype.

За планом методичного об’єднання були опрацьовані наступні питання:
1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Херсонської області за 2019-2020 н.р.
2. Затвердження плану роботи методичного об’єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Херсонської області на 2020-2021 н.р.
3. Інформаційно-комунікативні технології при викладанні математичних дисциплін. (Форма проведення: груповий діалог, обмін думками.)
4. Якість виконання ЗНО здобувачами за 2020 рік та шляхи покращення якості підготовки у дистанційному режимі.
5. Підготовка здобувачів освіти до ЗНО-2021.
6. Розгляд методичних розробок викладачів обласного об’єднання та надання рецензій та рекомендацій до друку.

mo matematika 01

Голова ОМО Людмила Опята розпочала свою роботу відповідно до затвердженої програми

Були підбиті підсумки роботи об’єднання за 2019-2020 н.р., обговорено та затверджено план роботи обласного методичного об’єднання викладачів математики на 2020-21 н.р.

У формі групового діалогу, обміну думками пройшло обговорення використання інформаційно-комунікативних технологій навчання при викладанні математичних дисциплін.

Викладачі коледжу Вікторія Політицька та Ірина Писаренко взяли активну участь в обговоренні доповідей «Колаборативне середовище та інтерактивні методи навчання», «Безпека в Інтернеті», «Інтернет-детокс» та поділилися досвідом підготовки здобувачів освіти до проходження державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО в дистанційному режимі з застосування можливостей веб сервісу Google Classroom, об'єктноорієнтованого середовища Moodle, платформи для проведення онлайн-занять ZOOM.

mo matematika 01

На засіданні обласного об’єднання була проаналізована якість виконання здобувачами освіти завдань зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, обговорені особливості проведення у 2021 році ЗНО з математики.

В умовах пандемії, а саме відсутності можливості очного проведення олімпіад, Радою директорів закладів фахової передвищої освіти було запропоновано проведення студентських науково-практичних конференцій з предметів та дисциплін. Викладачами математики була підтримана ця пропозиція. Відповідно до затвердженого плану роботи методичного об’єднання, весною 2021 року відбудеться студентська науково-практична конференція з математики.

Викладачі математики Вікторія Політицька та Ірина Писаренко

Перегляди: 235

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya