Фотоконкурс з екології «Красива осінь вишиває клени..»

Опубліковано: Четвер, 19 листопада 2020

photokonkurs 01

Красива осінь вишиває клени
Червоним, жовтим, срібним, золотим.
А листя просить: – Виший нас зеленим!
Ми ще побудем, ще не облетим.

А листя просить: – Дай нам тої втіхи!
Сади прекрасні, роси – як вино.
Ворони п'ють надкльовані горіхи.
А що їм, чорним? Чорним все одно.

Ліна Костенко

Осінь – дивовижна пора з неймовірними пейзажами та краєвидами! Розгледіти романтичність, неповторну красу, умиротворення довкілля було запропоновано учасникам заходу. Конкурс проводився у межах декадника комісії фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін з метою підвищення творчої активності, формування небайдужого ставлення до природи, розвитку естетичного смаку.

photokonkurs 01

Учасникам було запропоновано розмістити авторські роботи у стрічці курсу «Екологія» (додаток Google Classroom), представилися та вказати назву робіт. Там же відбувалося відкрите голосування шляхом виставлення вподобайок. Продемонстрували свої таланти наступні студенти: Єлизавета Дилєвська (МТ9119), Єлизавета Гусак (МТ9119), Денис Дулич (ЕІ9120), Аліна Юрик (ПД1120), Роман Клиба (EI9120), Настя Іваницька (ПД1120), Іван Кравченко (ЕІ9120), Катерина Чухрай (ЕІ9120), Ольга Макогон (ІС9119), Аріана Фролова (ПД9119), Уляна Мосьпан (МТ9119), Дмитро Горбатов (МТ9119), Дмитро Богомолов (МХ9119), Дмитро Григірчик (МТ9119), Марія Іваник (МТ9119), Давид Димченко (МХ9219), Дмитро Демчук (МХ9219). Всього було представлено близько ста робіт.

Найбільшу кількість голосів набрали фото Романа Клиби, студента групи ЕІ9120 (одна з його робіт представлена на першому слайді). Вітаємо переможця!

Учасники конкурсу вкотре довели, що наші студенти дуже талановиті! Частково роботи конкурсантів представлені у слайд-шоу. Приємного перегляду!

Викладач екології Наталія Шаруділова.

Перегляди: 516

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya