Тренінг «Чистіші річки — чистіші моря»

Опубліковано: Субота, 21 листопада 2020

chisti richki 03

20.11.20 відбувся тренінг для викладачів та вчителів Новокаховської міської об'єднаної територіальної громади «Чистіші річки — чистіші моря» в якому взяли участь викладачі коледжу Марія Гордецька, Наталія Балановська, Юлія Міщенко, Наталія Шаруділова.

З привітальним словом звернулась голова НКМГЕО «Мама – 86» Казак Т.Ф.

chisti richki 03

Парафененко О.В.- спеціаліст по комунікації проєкт, розповіла про проєкт Крокус (CRoCuS). Це синергетична акція чотирьох громадських організацій Молдови, України, Болгарії, та Румунії, які об’єдналися, щоб виробити інноваційні інструменти для швидкої оцінки річного сміття та потенціалу утилізації відходів, пропагувати методи сталого упуравління відходами, ділитися передовими практиками.

chisti richki 03

Бураков І.І. – керівник проєкту «Гуміреактор» ознайомив з методикою виготовлення біопрепарату «Здоровий врожай» та з пристроєм «Гумісток».

Друга частина тренінгу мала практичне значення. Викладачі захищали роботи загальна тема яких «Чистіші річки — чистіші моря», що дало можливість відчути себе учасником проєкту Крокус.

Викладач Юлія Міщенко

Перегляди: 330

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya