Засідання педагогічної ради коледжу

Опубліковано: Четвер, 08 квітня 2021

pedrada 01

07 квітня 2021 року відбулося засідання педагогічної ради коледжу. На засіданні був присутній перший проректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Олександр Скляр.

Педагогічна рада розпочалася з урочистого вручення педагогічним працівникам коледжу Денису Дубині, Олені Вітовщик, Юлії Тищенко, Олені Новаковській, Миколі Вдодовичу, Олександрі Кравченко дипломів ТДАТУ. Перший проректор університету привітав співробітників коледжу з отриманням другої вищої освіти – ОКР магістра за освітньо-професійною програмою «Публічне управління та адміністрування».

pedrada 01

Виконуючий обов’язки директора коледжу Денис Дубина вручив подяки Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, впровадження інноваційних технологій в освітній процес методистам коледжу Наталії Граборенко та Олексію Бразі, викладачу економічних дисциплін Ользі Рочняк. За громадську позицію та відданість екологічній справі й активну участь у виставці «Друге життя відходам» грамотами Новокаховської міської екологічної громадської організації «МАМА-86» були нагороджені завідувачка навчально-практичного центру Марія Гордецька, викладачі Юлія Міщенко, Наталія Балановська, Наталія Шаруділова, Інна Василенко, Ірина Писаренко.

pedrada 01

По першому питанню порядку денного виступив перший проректор ТДАТУ Олександр Скляр, який повідомив членам педагогічної ради коледжу про результати перевірки навчально-методичної та фінансово-господарської діяльності коледжу, яка відбулася 23 березня 2021 року. За результатами перевірки стан навчально-методичної діяльності коледжу визнаний позитивним. Олександр Скляр наголосив, що Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного готовий до співпраці, надання консультацій з усіх питань методичної роботи, проходження акредитації освітньо-професійних програм тощо.

По другому питанню порядку денного виступила методист коледжу Наталія Граборенко, яка проінформувала членів педагогічної ради коледжу про результати роботи атестаційної комісії першого рівня, яке відбулося в коледжі 17 березня 2021 року.

pedrada 01

Заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова повідомила членів педагогічної ради коледжу про нові вимоги до проходження акредитації освітньо-професійних програм, зокрема ретельний моніторинг електронних ресурсів закладу освіти при проходженні акредитації.

pedrada 01

Голова циклової комісії дисциплін землеустрою, викладач-методист Валентина Довбня презентувала зміни, які необхідно буде внести з початку наступного навчального року до робочих навчальних програм дисциплін в частині 2 «Мета та завдання навчальної дисципліни».

pedrada 01

За підсумками педагогічної ради прийняті такі рішення:

1. Взяти до уваги результати перевірки навчально-методичної роботи ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ».
2. Викладачам дотримуватися Положення про запобігання плагіату та дотримання академічної доброчесності у ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» в частині найменування та зберігання електронних версій курсових та дипломних робіт (проєктів) для проведення внутрішньої перевірки на плагіат.
3. Провести удосконалення та оптимізувати складові елементи навчально-методичного комплексу дисципліни (НМКД).
4. Викладачу Говяденко О.В. до 01.05.2021 року оформити електронні навчальні курси дисциплін «Комп’ютерні мережі» та «Експлуатація технічних засобів інтелектуальних систем».
5. Взяти до уваги результати роботи атестаційної комісії І-го рівня.
6. Завідувачу навчально-практичного центру Гордецькій М.Л. організувати технічні умови для підключення до засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при управлінні освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, яка відбудеться в 9.30 години 08 квітня 2021 року у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom.
7. Методисту коледжу Граборенко Н.І. з 10:00 08.04.2021 року забезпечити участь педагогічних працівників, які атестуються, у засіданні атестаційної комісії ІІІ рівня при управлінні освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації на місцях.
8. Взяти до уваги інформацію про зміни до РНП в частині 2 «Мета та завдання навчальної дисципліни».
9. Керівникам груп забезпечення спеціальностей до 01.06.2021 року Гребінчаку О.І., Довбні В.О., Ковальовій С.О., Нагорному Ю.І., Пироговій Н.І., Ніколовій Н.В., Тайлаковій О.В. підготувати витяги з матриць відповідності програмних компетентностей обов’язковим компонентам освітньо-професійної програми для внесення викладачами змін до робочих навчальних програм дисциплін.

Завідувачка навчально-методичного кабінету Віолета Поліхронова

Перегляди: 330

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya