Атестація педагогічних працівників 2021

Опубліковано: П'ятниця, 09 квітня 2021

atestaciya 2021 01

Згідно з Положенням про атестацію педагогічних працівників кожні 5 років усі педагоги мають пройти атестацію. Атестація дає можливість проаналізувати та оцінити педагогічну діяльність викладачів, визначити відповідність займаній посаді, рівень кваліфікації та присвоєння кваліфікаційних категорій і педагогічних звань.

Атестація – це підсумок професійної майстерності викладача, демонстрація найкращих професійних компетентностей.

Наказом в.о. директора №186/4 від 02.09.2020 у коледжі була створена атестаційна комісія І рівня яка працювала за планом роботи.

До 10 жовтня 2020 були складені списки осіб чергової атестації з інформацією про підвищення кваліфікації та подано до кадрової служби управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації. Також педагогічні працівники були ознайомлені з графіком атестації під підпис.

Впродовж передатестаційного періоду методист коледжу Наталія Граборенко проводила індивідуальне консультування педагогів щодо проходження атестації.

У січні 2021 члени атестаційної комісії провели експертну оцінку рівня кваліфікації, професійної компетенції, професіоналізму, якості педагогічної діяльності педагогічних працівників

atestaciya 2021 01

За міжатестаційний період педагоги коледжу проводили відкриті заняття і виховні заходи; брали участь у засіданнях професійних обласних методичних об’єднань; готували студентів до олімпіад; проводили засідання круглих столів; виступали з доповідями на педагогічних і методичних радах; проводили тренінги й майстер-класи; брали участь у конференціях, виставках матеріалів педагогічного досвіду, у громадському житті коледжу і за його межами та інші види освітянської роботи.

Засідання атестаційної комісії І рівня у 2020/2021 навчальному році у коледжі пройшло 17 березня 2021. Викладачі, які атестувалися цього року представили свій досвід роботи. Педагоги ділилися своїми знахідками, методичними доробками, знайомили інших з технологією власного досвіду, який представляється у презентаціях:

atestaciya 2021 01

Презентація з досвіду роботи викладача агроінженерних дисциплін Балановського Олексія Сергійовича

atestaciya 2021 01

Презентація з досвіду роботи викладача економічних дисциплін Ковальової Світлани Олександрівни

atestaciya 2021 01

Презентація з досвіду роботи викладача спецдисциплін Нагорного Юрія Івановича

atestaciya 2021 01

Презентація з досвіду роботи викладача агроінженерних дисциплін Гордецької Марії Леонідівни

atestaciya 2021 01

Презентація з досвіду роботи викладача дисциплін землеустрою Новаковської Олени Анатоліївни

atestaciya 2021 01

Презентація з досвіду роботи викладача філологічних дисциплін Спічак Олени Михайлівни

atestaciya 2021 01

Презентація з досвіду роботи викладача комп’ютерних дисциплін Іваннікової Діани Володимирівні

atestaciya 2021 01

Презентація з досвіду роботи викладача біології та екології Балановської Наталії Валентинівни

На засіданні атестаційної комісії І рівня було визнано, що всі викладачі відповідають займаним посадам та прийнято рішення порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня при управлінні освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації про прийняття рішень щодо присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», щодо відповідності раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» і щодо відповідності раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «учитель-методист».

atestaciya 2021 01

08 квітня 2021 у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom пройшло засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при управлінні освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації. Рішення комісії було позитивним для усіх викладачів нашого коледжу. А саме:

1. Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» Балановському О.С., Ковальовій С.О., Нагорному Ю.І.
2. Відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»: Гордецька М.Л., Новаковська О.А., Спічак О.М., Іваннікова Д.В.
3. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист» Балановська Н.В.

atestaciya 2021 01

Вітаємо педагогів з успішною атестацією! Бажаємо міцного здоров’я, креативності та здатності до творчості. Прагніть оригінальності та досконалості в роботі.

Методист коледжу Наталія Граборенко

Перегляди: 536

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya