Засідання обласного методичного об’єднання викладачів екології, БЖД, охорони праці

Опубліковано: Середа, 28 квітня 2021

mo eko 01

Відповідно до плану роботи на 2020-2021 н.р. 27 квітня 2021 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів екології, БЖД, охорони праці у дистанційному режимі з використанням платформи Skype. Від нашого коледжу у засіданні взяли участь викладачі Наталія Шаруділова, Юрій Філіпенко, Віктор Сабадаш.

Порядок денний:
1. Конкурс-захист творчо-пошукових та науково-дослідних робіт з екології, БЖД та охорони праці серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.
2. Засідання обласного методичного об’єднання викладачів екології, БЖД, охорони праці закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.
     2.1. Використання інтелект-карт на заняттях з екології.
    2.2. Обговорення та затвердження науково-методичної проблеми обласного методичного об’єднання викладачів екології, БЖД, охорони праці на 2021-2022 навчальний рік.

У конкурсі-захисті творчо-пошукових та науково-дослідних робіт з екології, БЖД та охорони праці (секція «Екологія») наш заклад представляв студент групи ПД9118 Владислав Супрун (керівник Наталія Шаруділова), який презентував свою роботу «Екобезпека в оселі». Доповідь була чіткою, змістовною, відповідно до регламенту. У загальному результаті робота посіла 2 призове місце! Варто підкреслити старанність, наполегливість, творчий підхід студента, тож вітаємо призера обласного конкуру-захисту творчо-пошукових та науково-дослідних робіт з екології та бажаємо подальших успіхів та досягнень!

mo eko 01

Викладач екології Наталія Шаруділова виступила з доповіддю на тему «Використання інтелект-карт на заняттях з екології», у якій розкрила методику створення ментальних карт із застосуванням мобільних додатків та продемонструвала приклад практичного застосування даної форми роботи.

mo eko 01

Засідання методичного об’єднання пройшло у діловій атмосфері. Були обговорені плани на наступний навчальний рік. Голова ОМО викладачів охорони праці, БЖД, екології Світлана Букарева подякувала студентам та їх керівникам творчо-пошукових та науково-дослідних робіт за участь у конкурсі-захисті та закликала до подальшої співпраці!

Викладач екології Наталія Шаруділова

Перегляди: 656

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya