logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

XV студентська науково-практична конференція «Крок до науки»

XV студентська науково-практична конференція «Крок до науки»

Щорічно у Новокаховському фаховому коледжі ТДАТУ проходить студентська науково-практична конференція, яка підсумовує науково-дослідну роботу студентів і викладачів за поточний навчальний рік.

30 травня 2024 року в дистанційному форматі відбулась ювілейна XV студентська науково-практична конференція «Крок до науки».

konferenciya 11

Директор коледжу Олександр Гребінчак урочисто привітав учасників, гостей та відкрив конференцію словами: «У нашому коледжі студентські науково-практичні конференції проводяться з метою узагальнення та поширення результатів дослідницької, пошукової, творчої роботи здобувачів освіти та підвищення рівня науково-дослідної роботи викладачів. За всі ці 15 років ми впевнилися, що наші студенти не тільки вміють гарно вчитися, а й творити та досліджувати. Дякую усім авторам сьогоднішньої конференції та бажаю в майбутньому продовжувати дослідження та досягти значних успіхів. Також висловлюю подяку викладачам-керівникам науково-практичних робіт, які попри війну знайшли можливість і час допомогти студентам учасникам конференції розкрити свій потенціал. Бажаю всім успіху!»

Методист коледжу Наталія Граборенко ознайомила присутніх із наказом про проведення конференції та складом конкурсної комісії, а також оголосила порядок виступів учасників.

Студенти разом із керівниками презентували свої дослідні, аналітичні, пошукові, описові роботи.

Першим свою роботу «Використання комп’ютерних технологій у професійній діяльності сучасного фахівця з електроенергетики» представив Артем Заторський, студент групи EIТ9122, керівник роботи Людмила Рибакова, викладач вищої категорії.

konferenciya 01

В даній роботі студент проаналізував сучасний стан комп’ютерних технологій для виконання необхідних обчислень в електротехніці та моделювання й побудови електричних схем. Для досягнення цієї мети були поставлені наступні задачі: пошук необхідних для електриків комп’ютерних програм в Інтернеті; опис та аналіз роботи програм для електриків; практичне застосування програм та аналіз отриманих результатів. Результатом роботи стала презентація програм необхідних для роботи електрика та результатів практичного використання деяких з них.

konferenciya 02

Студент групи ІТ9121 Олександр Мосюк презентував роботу на тему «Система захисту даних на RFID модулі», керівник роботи Олександр Говяденко, викладач першої категорії.

konferenciya 03

Мета роботи: забезпечення безпеки даних користувача шляхом розробки пристрою, який здатний захистити користувацький ПК від несанкціонованого доступу, отримання практичних навичок у розробці, проєктуванні та збірці продукту, а також його подальше тестування. Олександр продемонстрував сам пристрій, а також тестування на блокування та розблокування комп’ютера. При тестуванні системи захисту даних, були перевірена коректна робота апаратного забезпечення пристрою: робота світлодіода, робота звукового сигналу (зумера), плати Arduino, COM-порту, USB-інтерфейсу та RFID модуля. При відладці коду, жодних помилок виявлено не було. Логіка роботи пристрою підходить під поставлене завдання.

konferenciya 04

Олег Заремба, студент групи ЕІТ9122 представив свою проєктну роботу на тему «Розробка вебсайту для торгівлі «OlMarkt», керівник роботи Олександр Гребінчак, викладач вищої категорії, викладач-методист.

konferenciya 05

Проєкт передбачає розробку вебсайту в стилі ринкового майданчика, де користувачі можуть зареєструватися та розмістити список товарів для продажу.

Автор показав глибокі знання у вебпрограмуванні з використанням засобів HTML, Python, MySQL. Проєкт реалізований за допомогою Flask – вебфреймворку на локальному комп’ютері та розміщений в мережі інтернет на безплатному хостингу.

konferenciya 06

Студентка групи ПР9120 Вікторія Бобко презентувала дослідницьку роботу на тему «Мобінг в трудових відносинах», керівник роботи Олена Вітовщик, викладач вищої категорії.

konferenciya 07

Робота присвячена висвітленню однієї з актуальних проблем в трудовому праві – запобіганню мобінгу на робочому місці та його подоланню, а також з’ясуванню причин виникнення цього негативного явища для розуміння його природи.

Автор дала загальну характеристику поняттю «мобінг», проаналізувала зміни, внесені до Кодексу законів про працю України, щодо протидії мобінгу. Акцентувала на тому, що хоча законодавством і запроваджено правові механізми захисту від мобінгу на робочому місці, але деякі питання на практиці залишаються відкритими. Порушила питання захисту від мобінгу, які рекомендації можна надати керівнику щодо профілактики та запобігання мобінгу. Було наведено приклади з судової практики та аналіз анонімного опитування працівників ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного».

konferenciya 08

Описову роботу на тему «Григорій Сковорода: історія життя і творчості» представила студентка групи МПГ 9123 Кіра Казаченко, керівник роботи Інна Василенко, викладач вищої категорії.

konferenciya 09

Автор роботи описала життя та творчість видатного українського філософа, національного символу України Григорія Сковороди, його внесок у розвиток філософської думки, творчу спадщину, а також ставлення до ідей глибокої філософії в особистому житті та взаємодії з навколишнім світом. Були представлені цікаві та корисні факти про Григорія Сковороду як про педагога, поета, перекладача, мандрівника.

Через свої праці Григорій Сковорода став символом української душі, і вчить нас жити у згоді з природою та бути вільними від матеріалістичних спокус.

konferenciya 10

Усі представлені роботи викликали неабиякий інтерес у присутніх. Авторам робіт ставили цікаві питання, велась дискусія, висувались пропозиції щодо вдосконалення ідей і робіт.

Заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова подякувала усім учасникам і керівникам робіт словами: «Крутий момент у нашій конференції – це коли підключаються інші студенти до обговорення творчих ідей, коли є живий діалог професіоналів! Дуже цікаво та приємно за наших студентів».

Усі студенти були нагороджені Дипломами за участь у XV студентській науково-практичній конференції «Крок до науки», а керівники робіт – Подяками.

konferenciya 12

konferenciya 13

konferenciya 14

konferenciya 15

konferenciya 16

На сьогодні ми всі розуміємо, що майбутнє нашої України в руках українців, воїнів, героїв, титанів, що захищають нас від російської чуми.

А велике, перспективне майбутнє країни завжди в руках Науки!

Нехай у наші буремні часи наука дарує радість нам і її творцям!

Методист коледжу Наталія ГРАБОРЕНКО

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10