logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Підсумки декадника циклової комісії дисциплін агроінженерії, енергетики та інформаційних технологій

Підсумки декадника циклової комісії дисциплін агроінженерії, енергетики та інформаційних технологій

Ось і завершився декадник циклової комісії дисциплін агроінженерії,  енергетики та інформаційних технологій. Отож, проведемо короткий огляд декадника та підіб'ємо підсумки.

29.01.2024

Стартував декадник циклової комісії дисциплін агроінженерії, енергетики та інформаційних технологій, в рамках якого викладачі, які забезпечують фахову підготовку майбутніх спеціалістів цих галузей, проводять різні заходи.

Відкрив декадник голова циклової комісії Михайло ТОДОРІКО.

Першим заходом була добірка відеороликів «Сучасні робототехнічні та мехатронні системи», яку підготувала викладач Ірина БЕРЕЗЮК. Ми ознайомились з сучасним станом розвитку робототехнічних та мехатронних систем, заснованих на синергетичному об'єднанні вузлів точної механіки з електронними, електротехнічними й комп'ютерними компонентами, що забезпечують проєктування й виробництво якісно нових модулів, систем і машин з інтелектуальним управлінням їх функціональними рухами.

tijden aei 02

30.01.2024

Викладачі Наталія ПИРОГОВА та Тетяна ЛИСЯК на платформі ZOOM провели І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики й комп’ютерної техніки серед здобувачів освіти спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка». Здобувачам було запропоновано виконати завдання по офісним додаткам: Word, Excel та Access. Всього взяли участь шість студентів І-ІІІ курсів.

За результатами виконання завдань були розподілені призові місця:

1 місце – Анатолій КОНОНОВИЧ, група ІС9122;
2 місце – Олександр МОСЮК, група ІС9121;
3 місце – Вікторія МОРОЗОВА, група МПТ912, Артем ВИСОЧИН, група ІС9122.

olimp snform 01

31.01.2024

Була представлена презентація «Інформаційні технології в аграрному секторі», підготовлена студентом 3 курсу спеціальності «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» Олександром МОСЮКОМ (під керівництвом викладача Наталії ПИРОГОВОЇ). Були представлені сучасні технології та програми, які успішно використовуються в АПК країн світу.

it apk 01

В той же день викладач Марія ГОРДЕЦЬКА провела виховну годину «Особливості сільського господарства Швейцарії». На заході були присутні викладачі, студенти відділення «Агроінженерія, енергетика та інформаційні технології». Матеріал підібраний креативно, цікаво і пізнавально. Викликав захоплення присутніх своєю інформативністю та розширив світогляд, щодо нових технологій в АПК.

tijden aei 05

01.02.2024

Студент групи ЕІТ9122 Артем ЗАТОРСЬКИЙ (керівник Людмила РИБАКОВА) представив презентацію «Комп’ютерні технології в професійній діяльності електрика». В презентації показана велика кількість сучасних програм  для професійної діяльності спеціалістів в області енергетики.

tijden aei 06

В той же день  викладач спецдисциплін Леонід ЖУРАКІВСЬКИЙ провів тематичну лекцію для студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» на тему «Правила користування комп'ютерною програмою з виконання курсового проєкту з дисципліни «Експлуатація машин і обладнання». Викладач презентував дуже зручну програму, розроблену в Excel, яка дозволяє на професійному рівні виконати розрахункову частину курсового проєкту, тобто всю рутинну роботу розрахунків перенести на комп’ютер. Присутні студенти та викладачі з цікавістю ознайомились з цим пізнавальним матеріалом.

tijden aei 07

02.02.2024

Представлені презентації «Інформаційна безпека як складова національної безпеки держави» (викладач Ірина БЕРЕЗЮК) та «Сучасні мережеві технології: від повсякденного життя до виробництва» (викладач Тетяна ЛИСЯК).

В презентації «Інформаційна безпека як складова національної безпеки держави» детально розкриті всі аспекти та складові інформаційної безпеки України та її громадян.

tijden aei 08

В презентації «Сучасні мережеві технології: від повсякденного життя до виробництва» дуже чітко і доступно викладено стан і використання мережевих технологій в побуті та на виробництві. Зроблені висновки та побажання в використанні мережевих технологій студентами.

tijden aei 09

05.02.2024

Старший викладач Олександр ГРЕБІНЧАК провів відкритий захід «Лекція-презентація на тему: «Історія комбайнобудування». В лекції хронологічному порядку викладений шлях комбайнобудування від І століття до нашої ери. Цікаво було дізнатись, який вклад в розвиток  комбайнобудування внесли наші земляки.

kombayn 02

06.02.2024

Викладач Олександр ГОВЯДЕНКО провів лекцію-презентацію «Комп’ютерні мережі та інтернет», в якій в доступній формі виклав основи організацію комп’ютерних мереж та основних служб Internet.

tijden aei 11

В той же день відеоекскурсію «Станція технічного обслуговування легкових автомобілів» для студентів групи АІ9121 (спеціальність 208 Агроінженерія) провів викладач Олексій БАЛАНОВСЬКИЙ, студенти ознайомились з сучасним автосервісом.

tijden aei 12

07.02.2024

Лекцію-презентацію «Способи та технічні засоби акумулювання енергії» представив викладач Михайло ТОДОРІКО. Розглянуто стан електроспоживання в зимовий та літній періоди та сучасні способи акумулювання енергії. Запропоновані зміни в структурі дипломного проєкту спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

tijden aei 13

08.02.2024

Викладач Лариса НАЗАРОВА представила презентацію дидактичного мультимедійного комплексу з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» на платформі Телеграм із застосуванням тематичних каналів (з досвіду роботи). Представлене цікаве і неочікуване використання платформи Телеграм викликало жваву дискусію та обговорення презентації.

tijden aei 14

В той же день був проведений ще один захід - показове заняття «Електричний струм в електролітах», яке провів викладач Олексій БРАГА. Присутні викладачі відзначили професіональну майстерність та якість подачі навчального матеріалу.

elektroliti 05

09.02.2024 

Декадник закінчився презентацією про досвід використання пакета MathCad для ведення розрахунків в електротехніці, автоматизації та агроінженерії (викладач Людмила РИБАКОВА). Учасники конференції ознайомились зі структурою та можливістю застосування програми в навчальному процесі.

tijden aei 16

Голова циклової комісії Михайло ТОДОРІКО узагальнив підсумки декадника, подякував викладачам за активну участь та змістовні й цікаві заходи. Всі учасники декадника відзначили високий рівень заходів, та закликали на наступному декаднику підняти рівень заходів на щабель вище.

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики й комп’ютерної техніки серед здобувачів освіти спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» були нагороджені грамотами.

tijden aei 17

Наостанок, хочеться ще раз висловити слова щирої вдячності викладачам, студентам, які взяли участь в наших цікавих й неймовірно корисних заходах!

Голова циклової комісії Михайло ТОДОРІКО

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10