logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Захист курсових робіт з курсу «Електричне освітлення та опромінення»

Захист курсових робіт з курсу «Електричне освітлення та опромінення»

Традиційно грудень це пора здачі заліків, екзаменів та курсових. От і цього тижня відбувся захист курсових робіт з курсу «Електричне освітлення та опромінення», студентами 4 курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» в режимі онлайн конференції.

Склад комісії: Лариса Назарова, Михайло Тодоріко, Валентина Зубенко.

Відкритий захист курсових робіт є важливим етапом у навчальному процесі. Це унікальна можливість для студентів продемонструвати свої навички, отримані під час вивчення дисципліни, і поділитися результатами своєї роботи з викладачами та одногрупниками.

zahist kr el 02

Свої роботи до захисту представили Владислав Благодатний, Дмитро Волович, Володимир Коренко та Микола Мірошніченко.

Під час відкритого захисту студенти розповіли про мету та завдання своїх робіт, використані методи та отримані результати.

zahist kr el 03

zahist kr el 04

Кожен відкритий захист – це можливість для саморозвитку та підвищення навичок публічного виступу. Він створює студентам можливість не лише представити свою роботу, але й вдосконалити вміння ефективно комунікувати та аргументувати свої ідеї.

zahist kr el 05

zahist kr el 06

Вітаємо всіх студентів, які захистили свої роботи! Ви успішно освоїли основи освітлення та отримали нові знання, які можуть виявитися вельми корисними в практичній діяльності. Нехай цей важливий крок стане лише початком Вашого академічного й професійного зростання. Разом до нових вершин!

Валентина Зубенко

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10