logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Презентація вибіркових освітніх компонент ОПП «Геодезія та землеустрій»

Презентація вибіркових освітніх компонент ОПП «Геодезія та землеустрій»

З метою розширення індивідуальної освітньої траєкторії здобувачам освіти надається право вибору освітніх компонент, в обсязі не менш як 10% від загального обсягу кредитів ЕКТC, передбачених освітньо-професійною програмою.

Вибіркові освітні компоненти здобувачі освіти можуть обрати із запропонованого каталогу, який оновлюється щорічно і розміщується на сайті закладу освіти.

geodezia vibirkova 02

02 квітня відбулось представлення вибіркових освітніх компонент на 2024-2025 навчальний рік освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій».

geodezia vibirkova 03

Голова групи забезпечення освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» Валентина Довбня ознайомила здобувачів освіти з алгоритмом обрання вибіркових освітніх компонент та наголосила, що формування індивідуальної освітньої траєкторії надає можливість не лише поглибити та розвинути знання з фаху, сформувати та вдосконалити спеціальні компетентності, але й сприяє розвитку загальних компетентностей. Тому порекомендувала студентам виважено та осмислено підійти до обрання освітніх компонент для вивчення в наступному навчальному році.

geodezia vibirkova 04

Викладачі представили вибіркові освітні компоненти у вигляді цікавих та інформативних презентацій. Ознайомили із метою, завданнями, тематичною наповненістю, критеріями оцінювання кожного курсу.

geodezia vibirkova 05

geodezia vibirkova 06

geodezia vibirkova 07

Здобувачі освіти із зацікавленістю прослухали розповіді викладачів про їх курси, поставили додаткові запитання та отримали можливість усвідомлено обміркувати, який курс обрати для вивчення.

Голова групи забезпечення ОПП «Геодезія та землеустрій» Валентина Довбня

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10