Психологічний тренінг «Мистецтво спілкування»

Опубліковано: Середа, 14 квітня 2021

spilkuvannya 01

Студентські роки наповнені діями та сподіваннями. Щоб очікування перетворити на процес ми зустрілися 13.04.2021 на тренінгу і чудово попрацювали на користь собі.

Багато хто знає що таке комунікації, але мало хто замислюється над важливістю розумного й осмисленого користування цим мистецтвом. Тренером нашої зустрічі була студентка Ємець Марія. З самого початку була створена доброзичлива і позитивна атмосфера.

spilkuvannya 01

Вправа «Привітання» дала змогу спробувати незвичні форми знайомства.

Вправа «Крокодил» не тільки підвищує настрій, але і розвиває невербальне мислення, вчить володіти власним тілом і мімікою.

Вправа «Карусель» направлена на обговорення будь-якої гострої проблеми з діаметрально протилежних позицій і для розвитку вміння аргументувати свою позицію.

spilkuvannya 01

Скептичний настрій учасників тренінгу швидко змінився на зацікавленість і активну участь у виконанні завдань. Виконувались правила установлені на початку зустрічі для збереження не тільки дисципліни, а й особистих кордонів («личных границ»).

spilkuvannya 01

Після кожної вправи було обговорення свого настрою і відчуттів.

Швидко і непомітно пролетіли три години нашої спільної роботи. На завершення всі учасники обмінялися маленькими нотатками з добрими побажаннями.

spilkuvannya 01

«До нових зустрічей» і це не прощання, а побажання від наших студентів.

Практичний психолог Вікторія Жакун

Перегляди: 131

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya