Засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін

Опубліковано: П'ятниця, 30 квітня 2021

mo el 01

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2020-2021 н.р. 29 квітня 2021 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський політехнічний фаховий коледж державного університету «Одеська політехніка» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін на платформі Skype.

Голова ОМО викладачів електротехніки Ілля Надєляєв розпочав роботу відповідно до порядку денного.
1. Участь студентів закладів фахової передвищої освіти, що ведуть підготовку за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка» в першому етапі конкурсу WordSkills Ukraine.
2. Методичне та матеріальне забезпечення для проведення лабораторних робіт з електротехнічних дисциплін у Херсонському морському коледжі рибної промисловості.
3. Обговорення та затвердження плану роботи ОМО.
4. Різне.

Юлія Васеньова розповіла про участь студентів закладів фахової передвищої освіти, що ведуть підготовку за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка» в першому етапі конкурсу WordSkills Ukraine. Розповіла про конкурс і умови участі.

mo el 01

Сергій Голобородько розповів про Методичне та матеріальне забезпечення для проведення лабораторних робіт з електротехнічних дисциплін у Херсонському морському коледжі рибної промисловості.

Учасники засідання обговорили план роботи ОМО викладачів електротехнічних дисциплін.

Підсумки засідання підвів голова ОМО.

Викладач електротехнічних дисциплін
Людмила Череватенко

Перегляди: 110

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya