Конкурс «Знавець слюсарної справи»

Опубліковано: П'ятниця, 30 квітня 2021

konkurs slusar 01

29.04.2021р в слюсарному цеху навчально-виробничої майстерні проведено конкурс «Знавець слюсарної справи» в групі МХ9219.

Загалом це другий етап конкурсу який проведено в рамках показового практичного заняття, а також відповідно до запланованих заходів обласного методичного об’єднання викладачів галузевого машинобудування.

konkurs slusar 01

Виконувалися основні вправи слюсарної обробки матеріалів відповідно до робочої програми навчальної практики «Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів».

konkurs slusar 01

Основними критеріями оцінювання виконаних практичних вправ були: якість виконаної роботи, вміння користуватися кресленнями (ескізами), правильність застосування слюсарного та вимірювального інструменту, вміння користуватися пристосуваннями, швидкість виконання роботи.

konkurs slusar 01

Переможцем конкурсу став Олександр Слюсар, староста групи.

konkurs slusar 01

Конкурс проводили: завідувач НВМ Анатолій Дейнега, голова ЦК Евген Зимарьов.

На відкритому виховному заході були присутні: завідувачка НПЦ Марія Гордецька, викладач: Олексій Балановський, лаборанти: Микола Потапенко, Леонід Тищенко.

Завідувач НВМ Анатолій Дейнега

Перегляди: 115

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya